Archiwum

Powered by mod LCA

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w projekcie „Każdy pracownik jest ważny - podnoszenie kompetencji pracowników o niskich kwalifikacjach"

„KAŻDY PRACOWNIK JEST WAŻNY"
PODNOSZENIE KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW O NISKICH KWALIFIKACJACH

 

 • Doradztwo i szkolenia dla kadry zarządzającej w zakresie rozwoju zawodowego pracowników o niskich kwalifikacjach
 • Kompleksowe szkolenia podnoszące kompetencje społeczne i szkolenia zawodowe dla pracowników o niskich kwalifikacjach

 

Projekt adresowany jest do przedsiębiorców zatrudniających pracowników o niskich kwalifikacjach (z wykształceniem niepełnym podstawowym, podstawowym, gimnazjalnym, zasadniczym zawodowym, ogólnokształcącym), którzy często stanowią niewykorzystany potencjał przedsiębiorstwa. Osoby te posiadają bowiem duży zasób praktycznej wiedzy dotyczącej funkcjonowania przedsiębiorstwa, warunkują przebieg wielu podstawowych i ważnych procesów w organizacji pracy całej firmy i niejednokrotnie posiadają zasoby niewykorzystanej wewnętrznej motywacji do rozwoju i awansu pod warunkiem odpowiedniego jej rozbudzenia i ukierunkowania.

Jeżeli wierzą Państwo w celowość inwestowania w rozwój tej grupy pracowników i dostrzegają potrzebę rozwijania ich kompetencji zawodowych i społecznych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zgłoszenia swojego udziału w projekcie.

W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY PAŃSTWU BEZPŁATNE:

 • Opracowanie wspólnie z doradcą diagnozy stanu zasobów ludzkich Państwa przedsiębiorstwa wraz ze strategią zarządzania zasobami ludzkimi, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników o niskich kwalifikacjach; 
 • Szkolenia dla przedsiębiorców/kadry zarządzającej przedsiębiorstw zatrudniających pracowników o niskich kwalifikacjach na temat specyficznych cech i skutecznych metod zarządzania tą grupą pracowników;
 • Szkolenia zawodowe i szkolenia podnoszące kompetencje społeczne dla pracowników o niskich kwalifikacjach, zgodne z potrzebami i specyfiką Państwa przedsiębiorstwa oraz opracowaną diagnozą potrzeb szkoleniowych:
  • szkolenia podnoszące kompetencje społeczne, tj. umiejętności przyczyniające się do skutecznej interakcji z otoczeniem oraz osiągania celów w życiu społecznym i zawodowym. Szkolenia zorganizowane będą w formie 2-dniowych szkoleń wyjazdowych z zagwarantowaniem wyżywienia oraz zakwaterowania.
  • szkolenia zawodowe umożliwiające zdobycie nowych lub istotne podwyższenie posiadanych kwalifikacji. Po ukończeniu szkolenia każdy Uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające zdobyte kwalifikacje. Czas szkolenia będzie uzależniony od jego tematyki, zakładamy jednak, że średni czas trwania kursu będzie wynosił 20 dni.
  • doradztwo poszkoleniowe bezpośrednio związane ze szkoleniem i wspierające wdrożenie zmiany.

 

UCZESTNIKOM SZKOLEŃ GWARANTUJEMY:

 • bezpłatne materiały szkoleniowe,
 • wyżywienie,
 • zakwaterowanie (w przypadku szkoleń wyjazdowych),
 • zwrot kosztów dojazdu (dla osób dojeżdżających spoza miejscowości, w której realizowane jest szkolenie)

Z udziału w szkoleniach w ramach projektu na obszarze Dolnego Śląska może skorzystać jedynie 100 pracowników oddelegowanych do projektu przez pracodawców. Rekrutacja została rozpoczęta i będzie prowadzona do momentu wyczerpania miejsc. Za termin dokonania zgłoszenia uważana będzie data podpisania formularza zgłoszeniowego (pobierz) i złożenia go w biurze DARR S.A.

 


Projekt będzie realizowany poprzez udzielenie pomocy publicznej Przedsiębiorstwu w formie finansowania kosztów usług szkoleniowych i doradczych związanych z podnoszeniem kompetencji pracowników o niskich kwalifikacjach oraz zatrudniających ich pracodawców/kadry zarządzającej.
Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w projekcie prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel. 74 64 80 426 - chętnie odpowiemy na pytania, udzielimy szczegółowych informacji na temat realizowanego wsparcia i warunków uczestnictwa.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej www.ponk-szkolenia.pl

Projekt realizowany jest na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i jest projektem systemowym współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet II, Działanie 2.1, Poddziałanie 2.1.3 POKL. Realizatorem Usługi na terenie kraju jest firma WYG International Sp. z o.o.

8.07.2011

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2