Archiwum

Powered by mod LCA

Zgłoś się do konkursu w ramach którego przyznajemy granty w wysokości 20 000 i 10 000 euro.

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Climate-KIC jest europejską inicjatywą, która opracowuje i wdraża przełomowe rozwiązania w zakresie wyzwań związanych z ochroną środowiska i powstrzymywaniem zmian klimatu. Działania stowarzyszenia wynikają z innowacyjnych i twórczych działań wszystkich partnerów, działających globalnie i lokalnie - w sektorach akademickim, biznesowym i publicznym.

Więcej nt Climate-KIC

KONKURSY GRANTOWE:

ClimateLaunchpad – dla wczesnych pomysłów biznesowych

CLP15 Comp-RGB v27

ClimateLaunchpad jest największym europejskim konkursem dla wczesnych pomysłów biznesowych (na etapie koncepcyjnym lub wczesnym etapie wdrożeniowym) w obszarze tematycznym, jakim jest ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, ochrona klimatu.

Konkurs realizowany jest w 24 państwach Europy – od Islandii aż po Cypr. W Polsce konkurs prowadzony jest przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zapraszamy zarówno osoby fizyczne, studentów, absolwentów, pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych z całej Polski, jaki i małych i średnich przedsiębiorców (firmy o statusie MŚP istniejące nie dłużej niż 12 miesięcy).

Finał konkursu odbędzie się w terminie od 1 do 4 września 2015r. w Holandii. Nagrodą główną w konkursie jest czek na kwotę 10 tyś EUR. Zdobywca drugiej nagrody otrzyma 5 tyś EUR, natomiast trzecia nagroda to 2,5 tyś EUR. Organizator konkursu pokrywa koszt udziału w finale trzech zespołów projektowych z każdego państwa uczestniczącego w konkursie.

Rekrutacja do konkursu prowadzona jest do dnia 20 Maja 2015r.

WAŻNE !!!REKRUTACJA PRZEDŁUŻONA DO 30 MAJA 2015 !!!!!

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są wyłącznie on-line poprzez stronę:

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic/konkurs-clean-launch-pad.html

Szczegółowe zasaday oraz formularz zgłoszeniowy na stronie projektu: http://climatelaunchpad.org/


 Accelerator Programme

Climate-KIC master logo RGB

Climate-KIC Accelerator Programme jest największym europejskim programem grantowym dla pomysłów biznesowych w obszarze tematycznym, jakim jest ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, ochrona klimatu.

Program realizowany jest w 11 regionach Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii. W Polsce konkurs prowadzony jest przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Od tego roku program grantowy realizowany jest na terenie całego kraju. Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zapraszamy zarówno osoby fizyczne, studentów, absolwentów, pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych z całej Polski, jaki i małych i średnich przedsiębiorców.

Całkowita pula grantów na poziomie krajowym to: 40 tyś EUR. Ponadto finalista programu otrzyma możliwość udziału w Venture Competition który odbędzie się w październiku 2015r. w Birmingham (Wielka Brytania). W zeszłorocznej edycji, 12 finalistów Venture Competition walczyło na nagrodę w wysokości 100 tyś EUR. Organizator konkursu pokrywa koszt udziału reprezentanta Polski w finale konkursu.

Dodatkowo uczestnicy programu grantowego otrzymają możliwość udziału w wielu szkoleniach (w kraju i zagranicą), doradztwie z zakresu finansów czy własności intelektualnej.

Rekrutacja do konkursu prowadzona jest do dnia:

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PROGRAMEM GRANTOWYM ORGANIZATOR ZDECYDOWAŁ O UJEDNOLICENIU TERMINU PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ.

OSTATECZNY I NIEPRZEKRACZALNY TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ MIJA 31 MAJA 2015 ROKU !!!

 


!!!!  Pobierz formularz zgłoszeniowy  !!!!!!!


Więcej informcji na stronie: http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic.html

Zapraszamy do kontaktu:

Marek Urbański – Kierownik projektu
tel.: (74) 648 04 47
marek.urbanski@darr.pl

Katarzyna Szymańska-Witek
tel.: (74) 648 04 29
katarzyna.szymanska@darr.pl

Tomasz Pająk
tel.: (74) 648 04 45
tomasz.pajak@darr.pl

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2