Archiwum

Powered by mod LCA

Giełda kooperacyjna BioRenew Tech Mach, 3-4 czerwca 2015 r., York, Wielka Brytania.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej BioRenew Tech Match, która odbędzie się w dniach 3 – 4 czerwca br. w York, Wielkiej Brytanii.

Giełda jest organizowana w ramach 11. edycji międzynarodowej konferencji dotyczącej zasobów odnawialnych i biorafinerii.
Podczas konferencji przedstawiciele uniwersytetów, instytutów naukowo-badawczych, przemysłu, rządu i organizacji pozarządowych oraz funduszy venture capital podejmą dyskusje na temat biotechnologii przemysłowej, zielonej chemii i polityki rolnej związanej z wykorzystaniem surowców odnawialnych do zastosowań innych niż spożywcze i wytwarzania energii.


DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży związanej z zasobami odnawialnymi oraz przemysłem biorafineryjnym, w tym w następujących sektorach:
• Inżynieria metaboliczna,
• Surowce dla biorafinerii,
• Wstępna obróbka i przetwarzanie biomasy,
• Związki bioaktywne z biomasy,
• Zwiększenie produkcji biomasy,
• Biokataliza i technologia enzymów.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim podmiotom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.


JAK TO DZIAŁA?
• W formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
• Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
• Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
3 i 4 czerwca 2015 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań (każdy uczestnik otrzymuje przed giełdą indywidualny harmonogram spotkań).
Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.
Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


KOSZTY
Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty transportu i zakwaterowania oraz ewentualnego udziału w konferencji (udział w konferencji nie jest obligatoryjny).
Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa dostępnymi na stronie internetowej: http://www.rrbconference.com/


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://biorenew.talkb2b.net/ 


Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Szczegółowych informacji udziela
Tomasz Charkot
tel.:74 64 80 438
e-mail: tomasz.charkot@darr.pl 

een darr

Enterprise Europe Network - Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój
Tel/Faks: 074 64 80 400,
http://www.darr.pl
http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2