Archiwum

Powered by mod LCA

W imieniu TenStep zapraszamy do Letia Business Center w Legnicy na warsztaty szkoleniowe.

W imieniu TenStep zapraszamy do Letia Business Center w Legnicy na warsztaty szkoleniowe:

 

  • Dolnośląską Akademię TenStep – zarządzanie projektami wg metodyki TenStep,
  • Zarządzanie harmonogramem w projektach,
  • Harmonogramowanie hybrydowe H2.

KGHM Letia Legnicki Park Technologiczny S. A. oraz TenStep Western Poland mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach Dolnośląskiej Akademii TenStep - zarządzanie projektami wg metodyki TenStep.

Jest to przedsięwzięcie edukacyjne, które odpowiada na najważniejsze wyzwania i problemy, z którymi zmagają się współcześnie firmy, urzędy i instytucje przy realizacji przedsięwzięć biznesowych, organizacyjnych czy innych.

Wielowymiarowy trening i nauka przez praktykę w ramach Dolnośląskiej Akademii TenStep opierają się na przekonaniu, że każda osoba zajmująca się projektami, zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, powinna posiadać metodyczną wiedzę na temat skutecznego zarządzania projektami oraz szczególne umiejętności menedżerskie i przywódcze z tym związane.

Program Akademii realizowany jest na 8 zjazdach. Kolejna, piąta edycja warsztatów rozpocznie się 8 maja 2015 r. w Letia Business Center w Legnicy.

Celem Akademii jest zdobycie przez uczestników specjalistycznej wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji personalnych w zakresie zarządzania projektami. Więcej o procesach zarządczych i założeniach.

Akademia skierowana jest do osób zajmujących się planowaniem i nadzorowaniem realizacji projektów. Do menedżerów projektu, przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za wdrażanie nowych przedsięwzięć oraz wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje kompetencje w zarządzaniu projektami.

Każde zajęcia prowadzone będą przez dwóch trenerów, z czego jednym z nich będzie Piotr Filipiuk, manager i ekspert w dziedzinie zarządzania, filozof z wykształcenia. Jest on Absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. Kończył studia podyplomowe z zakresu zastosowań technik informatycznych, marketingu usług oraz komunikacji społecznej. Certyfikowany Kierownik Projektu (TSPM), Wicedyrektor ds. Programów i Wydarzeń lubuskiego oddziału PMI Polska. Więcej o prowadzącym.

Zwieńczeniem warsztatów Dolnośląskiej Akademii TenStep jest egzamin certyfikujący Foundation – TenStep Project Manager (Fn-TSPM™). Warunki konieczne do przystąpienia do egzaminu to: aktywne uczestnictwo w warsztatach, posiadanie doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz pozytywne zdanie egzaminu. Certyfikat wydawany jest przez TenStep Academy – TenStep Inc., Georgia, USA. Egzamin nie jest obowiązkowy.

Szczegóły dostęne na stronie http://www.letia.pl/pl/,304 

 

 

 

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2