Archiwum

Powered by mod LCA

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, podobnie jak miało to miejsce w roku ubiegłym objęła funkcję Koordynatora Regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 gew

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to największe na świecie "święto przedsiębiorczości": międzynarodowe wydarzenie, którego ideą jest propagowanie wśród ludzi przedsiębiorczych postaw, edukowanie ich w tym zakresie i zachęcanie do podejmowania biznesowych inicjatyw.


Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm
i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. W Światowy Tydzień Przedsiębiorczości zaangażowanych jest każdego listopada ponad 140 państw z całego świata.

DARR SA jako Koordynator Regionalny stara się stworzyć jak najszerszą koalicję organizacji, instytucji i osób, które zaangażują się w organizację tego przedsięwzięcia i popularyzacji idei, jakie mu przyświecają. Co roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości współtworzą firmy, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe i osoby prywatne.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

logotyp patronat poziom

 

Dostęp do udziału i tworzenia inicjatyw promujących przedsiębiorczość jest łatwy. Każdy może zostać partnerem i zorganizować wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wystarczy się zarejestrować. Możliwości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są nieograniczone: szkolenia i wykłady z zakresu przedsiębiorczości, konferencje i spotkania z przedsiębiorcami, wystawy, przedstawienia i happeningi.

To wszystko już w listopadzie !!! Dołącz do nas w tym roku!

Więcej informacji:
www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl (strona ogólnopolska)
www.gew.co (strona globalna)
https://www.facebook.com/GEW.Poland (oficjalny fanpage)

Szczegółów na temat współpracy udziela:
Anna Izbińska
e-mail: anna.izbinska@darr.pl
tel.: 74 648 04 41

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2