W dniach 23-24 października w Dolnośląskim Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu odbyły się TARGI Innowacji i Przedsiębiorczości 4future, podczas których swoja ofertę zaprezentowała Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Targi Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE organizowane były w ramach projektu Forum Parków Naukowych i Technologicznych. Była to otwarta impreza, podczas której prezentowane były oferty firm klastrowych oraz Instytucji Otoczenia Biznesu. Uczestnikami odwiedzającymi stoiska targowe byli głownie inwestorzy, przedstawiciele venture capital, przedsiębiorcy i partnerzy ośrodków B+R, studenci.

Stoisko DARR SA reprezentowane było przez Zespół Parku Technologicznego oraz Ośrodek Enterprise Europe Network (EEN). Przedstawiana oferta dotyczyła m.in. realizowanych przez DARR SA projektów tj. „Laboratorium Biznesu", „SPINQbator ZDolnego Śląska" , „T-Park. Kapitał dla Innowacji" oraz usług kierowanych dla MŚP przez EEN. Dodatkowo stoisko wzbogacone zostało o prezentację usług firm z branży informatycznej (TMS, Generator Animacji) oraz z branży budownictwa (Pianosilikaty) - firmy te współpracują z Dolnośląskim Parkiem Technologicznym w ramach projektu „T-Park. Kapitał dla Innowacji".
W pierwszy dzień targów wszyscy wystawcy mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach z tematyki finansowania inwestycji ze źródeł zewnętrznych, transferu technologii oraz kreowania wizerunku firmy. Drugi dzień targów poświecony był spotkaniom kooperacyjnym, które dawały możliwość kontaktu z wybranymi przez siebie firmami klastrowymi i lokatorami innych Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w celu nawiązania współpracy.
Na targi zgłosiło się ponad 50 wystawców z całej Polski m.in. z Trójmiasta, Poznania, Elbląga, Gorzowa Wielkopolskiego, Rzeszowa czy Kielc. Jednak najwięcej przedsiębiorstw pochodziło z Dolnego Śląska. Dominowały firmy z branży: informatycznej i telekomunikacyjnej, chemicznej, biotechnologicznej oraz medycznej. Swoją ofertę prezentowało również wiele przedsiębiorstw produkcyjnych.

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2