Interesujesz się branżą e-commerce? Rozpoczynasz studia i szukasz ciekawej pracy? Dołącz do Redcart.pl, zyskaj wiedzę i doświadczenie, a po rocznym stażu … pracę ! Akcji patronuje DARR S.A.

Wałbrzyska firma RedCart.pl, dostawca oprogramowania dla sklepów internetowych, wspólnie z partnerem merytorycznym Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego, poszukuje młodych e-talentów, czyli tegorocznych maturzystów, którzy interesują się szeroko pojętą tematyką e-handlu, informatyki, programowania i grafiki.
Celem konkursu "RedCart.pl szuka e-talentów" jest umożliwienie młodym osobom płatnej praktyki zawodowej z możliwością późniejszego zatrudnienia. Nagrodą jest roczny płatny staż w firmie RedCart w dziale Techniczno-Graficznym, podczas którego stażysta nabędzie cenne doświadczenie i wiedzę od specjalistów z branży e-commerce.

Jak można zgłosić swoją kandydaturę?

Do 11 lipca br. przyjmowane będą zapisy do I etapu konkursu, czyli ogólnego testu z e-wiedzy. Wystarczy wypełnić formularz  rekrutacyjny dostępny na stronie www.redcart.pl, oraz podczas testu wykazać się wiedzą z branży e-commerce, technologii i grafiki. Następnie osoby, które uzyskają największą liczbę punktów zostaną zaproszone do II etapu, jakim jest spotkanie i rozmowa z komisją rekrutacyjną. To szansa by zaprezentować swoją osobę i kreatywnie przekonać jury, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do ekipy RedCart. Zarówno I i II etap konkursu, jaki i późniejszy staż, odbędą się w siedzibie Partnera Merytorycznego konkursu, czyli w Dolnośląskim Parku Technologicznym.

Masz e-talent? Zgłoś się do konkursu, zaplanuj swoja karierę i dołącz do RedCart!
Treść regulaminu oraz więcej informacji o konkursie: www.redcart.pl

Partner merytoryczny: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Dolnośląski Park Technologiczny

Osoba do kontaktu:
Anna Czwartos-Augustyniak
anna@redcart.pl
tel. kontaktowy  661 114 425

 

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2