Firmy z branży budowlanej, urządzeń czyszczących i odzieżowej 29 lutego goszczą w Warszawie na polsko-brytyjskich spotkaniach biznesowych.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w polsko-brytyjskich spotkaniach biznesowych dla firm z branży budowlanej, urządzeń czyszczących i odzieżowej, które odbędą się 29 lutego 2012 r. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Jest to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Udział w spotkaniach umożliwi:
• nawiązanie kontaktów biznesowych,
• wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu,
• pozyskanie nowych zleceń.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Dla uczestników niewładających językiem angielskim istnieje możliwość zapewnienia tłumaczenia.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w języku angielskim) i przesłanie do 10 lutego 2012 r. drogą elektroniczną na adres agnieszka_promianowska@parp.gov.pl lub faksem (+ 22 432 70 46).


Ze względu na ograniczoną możliwą liczbę spotkań o zapisach na poszczególne spotkania decyduje kolejność zgłoszeń. Z tego samego powodu oraz ze względu na branżowy charakter spotkań, pierwszeństwo w rejestracji mają firmy o działalności ściśle powiązanej z przedmiotowymi sektorami.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/polsko-brytyjskie-spotkania-biznesowe.html


W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Agnieszka Promianowska
Tel. 022 432 83 74
e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Firma,
www
Opis Poszukiwani polscy partnerzy
Supplybase Solutions Ltd

www.supplybasesolutions.co.uk

Firma handlowa świadcząca usługi doradcze oraz usługi
z zakresu zarządzania projektami. Firma współpracuje z siecią dostawców w Chinach i na Dalekim Wschodzie. Posiada biura w Lincoln Anglia i Ningbo w Chinach.
-Firmy zainteresowane dostawami z Chin,
- Przedstawiciel / agent na polskim rynku
- Dostawcy komponentów metalowych.
Penny Hydraulics Ltd

www.pennyhydraulics.com

Firma oferuje szeroki zakres urządzeń podnośniczych montowanych na pojazdach, obejmujący pełną skalę dźwigów elektrycznych i elektryczno-hydraulicznych z maksymalnym udźwigiem do 2,8 ton, a także różnorodność platform podnośniczych montowanych z tyłu i z boku pojazdu. Dodatkowo firma projektuje
i produkuje szereg statycznie montowanych wyciągów i dźwigów platformowych do transportu towarów pod i nad ziemię, np. do piwnic lub na półpiętra i balkony.
Firma jest zainteresowana współpracą z firmami zajmującymi się budową nadwozi i karoserii pojazdów w zakresie dystrybucji, montażu
i konserwacji oferowanych dźwigów montowanych na pojazdach i urządzeniach podnośniczych.
Virdinian Solar

www.viridiansolar.co.uk

Dostawca kolektorów słonecznych i systemów PV, wykorzystywanych zarówno w mieszkalnych, jak i komercyjnych instalacjach. Firma zainteresowana jest współpracą z instalatorami / sprzedawcami kolektorów słonecznych i systemów PV, zarówno w budynkach komercyjnych jak i mieszkalnych, firmami budowlanymi.
Euro-Projects Recruitment Ltd

www.europrojects.co.uk

Firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji specjalistów (inżynierowie, kierownicy projektów, dyrektorzy) w dużych firmach produkcyjnych i R&D. Firma zainteresowana jest nawiązaniem kontaktów w przemyśle przetwórczym, odnawialnych źródeł energii oraz medycznym.
The Preparation Group

www.thepreparationgroup.com

Firma zajmuje się obróbką powierzchniową, uwzględniającą śrutowanie, szlifowanie, polerowanie. Firma oferuje system czyszczenia powierzchni twardych diamentami. Firma jest zainteresowana współpracą z producentami podłóg epoksydowych oraz firmami zajmującymi się polerowaniem i szlifowaniem powierzchni.

NSS Enterprises Ltd

www.nssinc.co.uk 

Producent urządzeń do czyszczenia podłóg. Sprzęt obejmuje szorowarki do podłóg twardych, odkurzacze do prac na mokro i sucho, polerki, Poszukiwani dystrybutorzy / agenci z doświadczeniem w branży urządzeń czyszczących, z rozwiniętą bazą klientów i infrastrukturą usługową.
Working Week Ltd

www.working-week.com

Firma zapewnia kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie rozwoju nowych / istniejących sieci handlowych. Firma poszukuje dystrybutorów / partnerów franczyzowych w sektorze odzieżowym, jubilerskim, kosmetycznym i obuwniczym.


 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!

 

opracował:

 

Enterprise Europe Network Wałbrzych
ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. 74 64 80 450 
faks: 74 64 80 451
e-mail: eic@darr.pl
http://www.westpoland.pl
http://www.een.org.pl
http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu

 

 

 


 

 


Przedsięwzięcie finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach
Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji na lata 2007-2013
oraz budżetu państwa

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2