Konferencja Network Sunrise - Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu 28.11.2011

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu zespołu projektu Network Sunrise zaprasza do wzięcia udziału w konferencji Network Sunrise  -  Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu.

 

 

Miejsce: Hotel Diament
przy ul. Muchoborskiej 10
we Wrocławiu

Termin: 28 listopada 2011 roku

 

 

Celem konferencji jest przedstawienie założeń projektu Network Sunrise, który wspiera współpracę między przedsiębiorcami i naukowcami, oraz pokazanie w sposób praktyczny (w formie dyskusji panelowych), jakie rezultaty można osiągnąć, dzięki aktywnemu korzystaniu z sieci kontaktów i poprawie komunikacji międzyśrodowiskowej.

Konferencja składać się będzie z dwóch części: prezentacyjnej (inauguracja projektu oraz wykład) i panelowej (dyskusje moderowane przez animatorów, skupione wokół kilku stołów tematycznych). Organizatorzy przewidują przerwę kawową i ciepły lunch.

Pierwsza część konferencji pozwoli gościom zapoznać się z siecią Network Sunrise, a także z funkcjonalnością serwisu społecznościowego (w stylu GoldenLine czy LinkedIn), który jest informatycznym narzędziem wspomagającym realizację założeń projektu.

W części panelowej uczestnicy będą mogli bliżej przyjrzeć się konkretnym problemom zdefiniowanym przez naukowców i przedsiębiorców oraz zaproponować sposoby ich rozwiązania. Wspólne rozmowy będą też okazją do przedstawienia doświadczeń, pomysłów i oczekiwań, dotyczących współpracy w ramach konkretnych obszarów działalności.

Do udziału w konferencji i panelach zaproszeni będą pracownicy naukowi dolnośląskich ośrodków naukowo-badawczych, przedsiębiorcy, menadżerowie oraz animatorzy transferu wiedzy i technologii, reprezentujący projekt Network Sunrise. W konferencji udział może wziąć każdy, kto pragnie posłuchać o tym, jak rozbudowujemy sieć kontaktów N+B na Dolnym Śląsku.

Organizatorzy są w trakcie uzupełniania listy tematów, które obejmują wybrane zagadnienia problemowe. Animatorzy transferu wiedzy i technologii będą moderowali dyskusje
przy stołach tematycznych tak, aby wspólnie znaleźć sposób na poprawę współpracy i komunikacji przy rozwiązywaniu omawianych problemów. Przedstawiciele Network Sunrise zapraszają do zgłaszania swoich propozycji tematów za pomocą formularza on-line, który znajduje się pod adresem: http://networksunrise.pl/konferencja-2011/

Na powyższej stronie internetowej udostępnionych jest również program wydarzenia oraz więcej informacji na temat konferencji.

 


 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!

 

Enterprise Europe Network Wałbrzych
ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. 74 64 80 450 
faks: 74 64 80 451
e-mail: eic@darr.pl
http://www.westpoland.pl
http://www.een.org.pl
http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu

 

 

24.11.2011

 


 

Przedsięwzięcie finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach
Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji na lata 2007-2013
oraz budżetu państwa

 

 

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2