Zaprasza w imieniu Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii do udziału w szkoleniu p.t. „Zamówienia publiczne na rynku europejskim”.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza w imieniu Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii do udziału w szkoleniu p.t. „Zamówienia publiczne na rynku europejskim”.
Termin: 27-28 października 2011 r. rozpoczęcie o godz. 8:45
Miejsce: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, ul. Smoluchowskiego 48,
budynek B11, I pietro, sala szkoleniowa nr 12.
Celem szkolenia jest zapoznanie dolnośląskich przedsiębiorców, szczególnie z sektora MŚP, z możliwościami i zasadami udziału w przetargach publicznych na rynku europejskim o wartości powyżej tzw. „progów unijnych”.
Grupa docelowa: szkolenie skierowane jest do pracowników działów zamówień publicznych dolnośląskich firm i instytucji ze szczególnym uwzględnieniem firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw; specjalistów ds. zamówień publicznych; osób pragnących pozyskać wiedzę na temat zamówień publicznych na rynku europejskim.
W trakcie szkolenia omówione zostaną:
•    źródła pozyskiwania informacji o zamówieniach publicznych na rynku europejskim,
•    sposoby ubiegania się o zamówienia,
•    zasady wyboru ofert,
•    aukcje elektroniczne,
•    oraz tzw. „zielone zamówienia”.
PROGRAM (pobierz)
Szkolenie organizowane jest w ramach projektu ENTERPRISE EUROPE NETWORK, którego realizacja jest kluczowym narzędziem strategii Unii Europejskiej zmierzającym do zwiększenia szans firm z sektora MŚP na rozwój gospodarczy, wzrost innowacyjności i zwiększenie zatrudnienia.
Udział w szkoleniu jest nieodpłatny i dofinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz środków Ministerstwa Gospodarki.

Wszyscy uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikaty ukończenia szkolenia. Liczba uczestników jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej firmy.
Szkolenie poprowadzi:
Marek Okniński - praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie udzielania zamówień publicznych, autor komentarzy i porad z zakresu stosowania USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH publikowanych miedzy innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej. Prowadzi zajęcia z zakresu zamówień publicznych miedzy innymi na SGH i Politechnice Lubelskiej. Jako członek komisji przetargowych uczestniczył miedzy innymi w postepowaniach o zamówienia publiczne dotyczące budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Posiada doświadczenie w zarzadzaniu zespołami osób zajmujących się udzielaniem zamówień publicznych uzyskanym miedzy innymi jako Dyrektor Biura Zamówień Publicznych TVP S.A., Biura Zamówień Publicznych Urzędu m. st. Warszawy, Doradcy Zarządu ds. Zamówień Publicznych Narodowego Centrum Sportu sp. z o.o.

Zgłoszenia:
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w terminie do 20 października b.r. na adres e-mail: marcin.suchozebrski@wctt.pl (z podaniem nr referencyjnego „ZP11” w tytule e-mail’a) lub faksem pod nr 71 320 3940.
Kontakt:
Marcin Suchożebrski
marcin.suchozebrski@wctt.pl
tel. 71 320 4179

Serdecznie zapraszamy!

opracował:

Enterprise Europe Network Wałbrzych
ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. 74 64 80 450
faks: 74 64 80 451
e-mail: eic@darr.pl
http://www.westpoland.pl
http://www.een.org.pl
http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2