Nowy rezydent T-Parku - Mercedes Benz

Podobno firma bez historii to firma bez duszy. Cofnijmy się, zatem do roku 1989. Wtedy to Mirosław Wróbel wybudował przy ul. Maślickiej niewielki budynek z czerwonym dachem, podzielony na część warsztatową i mieszkalną. Po maszyny i urządzenia pojechał do Niemiec. Chciał je mieć jak najbardziej nowoczesne.

Jest początek lat dziewięćdziesiątych Polska otwiera się na Zachód. Drobni przedsiębiorcy masowo sprowadzają Mercedesy z Niemiec, przeważnie mocno rozbite. A warsztat na Maślickiej ma najnowocześniejszy, jak na owe czasy, sprzęt i ludzi z pasją.

W 1992 roku warsztat otrzymuje autoryzację na naprawę i sprzedaż samochodów marki Mercedes-Benz.

Informacja o dobrym, profesjonalnym warsztacie rozprzestrzenia się błyskawicznie. Klienci przywożą tu swoje Mercedesy już nie tylko z Wrocławia, ale z całego Dolnego Śląska, a mała blacharnia jest tak zastawiona, że trudno przejść między samochodami.

Mirosław Wróbel podejmuje kolejną, odważną decyzję. Kupuje we Wrocławiu upadłą firmę transportu budowlanego, wraz z podległym terenem przy ulicy Traktatowej. Tu etapowo przeprowadzane są prace remontowo-adaptacyjne, by w końcu, w roku 1995, uruchomić serwis, a cztery lata później - nowoczesny salon sprzedażowy.

Udane przedsięwzięcie skłania do podjęcia kolejnych działań inwestycyjnych. Rodzi się pomysł wybudowania salonu w Opolu. W roku 2003 nowo wybudowany obiekt rozpoczyna swoją działalność.

Wyjście z inwestycjami poza Wrocław okazuje się strzałem w dziesiątkę. W 2004 roku do firmy dołącza kolejny salon samochodowy w Jeleniej Górze, odkupiony od Sobiesława Zasady.

To nie koniec inwestycji w firmie Mirosława Wróbla. Z końcem 2006 roku rodzi się nowa koncepcja - budowy Autoryzowanej Stacji Obsługi /ASO/ samochodów ciężarowych w Pietrzykowicach, pod Wrocławiem. Prace rozpoczynają się wiosną 2007 roku, a już 2 kwietnia 2008 roku nowoczesna stacja podejmuje pierwszych klientów.

Dzisiaj firma Mirosław Wróbel Sp. z o. o, w swoich czterech oddziałach - Jelenia Góra, Opole, Pietrzykowice, Wrocław zatrudnia ponad 200 pracowników, a marka firmy kojarzona jest z wysoką jakością, prestiżem i elegancją. Firma śmiało konkuruje z innymi podmiotami na trudnym rynku autoryzowanych dealerów Merdeces-Benz, zajmując czołowe miejsca na listach rankingowych.

W czerwcu 2008 roku firma Mirosław Wróbel Sp. z o.o. otrzymała prestiżowy tytuł Dealera Roku 2007!

Właściciel i prezes zarządu - Mirosław Wróbel, w przeprowadzonym plebiscycie Polskiej Izby Motoryzacji został wybrany „Menedżerem Rynku Dealerskiego 2008".

Oferta


Mirosław Wróbel Sp. z.o.o. to wiodący na Dolnym Śląsku Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz.

Działamy w czterech oddziałach: we Wrocławiu, Pietrzykowicach, Opolu i Jeleniej Górze. Od lipca tego roku można nas również znaleźć w Szczawnie Zdroju na terenie Dolnośląskiego Parku Technologicznego przy ulicy Szczawieńskiej 2.
Tworzymy zespół 200 profesjonalistów. Nasi doradcy i doskonali serwisanci są zawsze chętni, by służyć Państwu radą i pomocą.

Świadczymy usługi w zakresie :


Sprzedaż i serwis wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych

Sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów

Sprzedaż samochodów używanych

Serwis blacharsko-lakierniczy 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Pomoc drogowa i serwis 24h

Ubezpieczenia

Kompleksowe Finansowanie Mercedes-Benz Leasing i Mercedes-Benz Bank


Dla firmy Mirosław Wróbel Sp. z.o.o. Klienci są priorytetem, dlatego wszelkie Państwa komentarze na temat jakości naszych usług i produktów będą zawsze mile widziane i traktowane jako cenna wiedza.

 

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2