Zapraszamy na konferencje Greentechcamp.pl 2014 - 14 listopada Wrocław.  

Najciekawsze pomysły w polskiej branży energii odnawialnej zostaną zaprezentowane podczas konferencji Greentechcamp.pl 2014, która odbędzie się 14 listopada br. we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii. Uczestnicy konferencji wybiorą w głosowaniu najciekawsze pomysły, których autorzy otrzymają nagrody z puli 15.000 zł.

Podczas GreenTechCamp.pl 2014 zostaną zaprezentowane pomysły polskich firm realizujących najciekawsze, innowacyjne rozwiązania, które mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej branży energetyki odnawialnej.

Do udziału w Greentechcamp.pl 2014 zapraszamy wszystkie osoby i firmy zainteresowane innowacyjnymi rozwiązaniami, które powstają w polskiej branży zielonych technologii. Tematyka konferencji obejmuje zwłaszcza technologie z zakresu odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej, elektrycznej motoryzacji czy inteligentnego opomiarowania.

Organizatorem Greentechcamp.pl 2014 jest Gramwzielone.pl – najpopularniejszy portal w Polsce poświęcone tematyce energetyki odnawialnej. - Energetyka odnawialna to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin globalnej gospodarki. To także szansa dla innowacyjnych firm z Polski. W ciągu kilku lat technologie odnawialne staną się bardziej opłacalne niż tradycyjna energetyka, a na rewolucji energetycznej skorzystają przede wszystkim kraje promujące rozwój rodzimych rozwiązań zakładających produkcję i efektywne wykorzystanie czystej energii – mówi Piotr Pająk z portalu Gramwzielone.pl. - W Polsce energetyka odnawialna jest dalej postrzegana głównie przez pryzmat kosztów i dopłat. Nie dostrzega się jej ogromnego potencjału dla rozwoju nowoczesnej i innowacyjnej gospodarki. Chcemy to zmienić organizując konferencję Greentechcamp.pl, na której zaprezentują się autorzy najciekawszych rozwiązań w polskiej branży zielonej energii – dodaje.
Wśród firm, które zaprezentują swoje pomysły biznesowe podczas Greentechcamp.pl 2014, są m.in. autorzy pierwszej na świecie mobilnej aplikacji do projektowania systemów fotowoltaicznych, twórcy pierwszej polskiej spółdzielni energetycznej czy autorzy rozwiązania pozwalającego na wykorzystanie dronów do diagnostyki farm wiatrowych i fotowoltaicznych.

Każda z firm, która zostanie wyselekcjonowana przez portal Gramwzielone.pl do udziału w Greentechcam.pl 2014, przeprowadzi półgodzinną prezentację swojego pomysłu. Autorzy wszystkich prezentacji wezmą udział w głosowaniu na najciekawszy pomysł w polskiej branży zielonej energii.

Olga Malinkiewicz gościem specjalnym Greentechcamp.pl 2014
Olga Malinkiewicz, autorka jednego z najważniejszych odkryć w zakresie technologii fotowoltaicznych i laureatka przyznawanej przez Komisję Europejską prestiżowej nagrody Photonics21, rozpocznie Greentechcamp.pl 2014 swoim wykładem, w którym opowie o możliwościach wykorzystania tzw. perowskitów do produkcji energii oraz o swoich planach biznesowych, które chce realizować w ramach założonej w Polsce firmy.

Kto zdobędzie tytuł Greentechcamp.pl 2014 WINNER?
Na zakończenie GREENTECHCAMP.PL 2014, po wysłuchaniu wszystkich prelekcji, zostanie wybrany, w drodze głosowania przeprowadzonego wśród wszystkich uczestników konferencji, najciekawszy z zaprezentowanych pomysłów. Jego autorzy otrzymają tytuł GREENTECAMP.PL 2014 WINNER. Pula nagród dla zwycięzców GREENTECHCAMP.PL 2014 wynosi 15.000 zł. Dodatkową nagrodą dla wszystkich firm prezentujących swoje pomysły będzie możliwość spotkania się z potencjalnymi inwestorami, którzy pojawią się 14 listopada br. we Wrocławiu.

Wśród partnerów konferencji są czołowe instytucje zrzeszające polską branżę energii odnawialnej, a także fundusze inwestycyjne działające w branży zielonej energii. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dla uczestników na www.greentechcamp.pl
Kontakt z organizatorem: biuro@gramwzielone.pl, tel. + 71 750 37 33 

een

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2