Zapraszamy w dniach 1-2 października 2014 roku na szkolenie i warsztaty praktyczne pn: „Program HORYZONT 2020 - szansa na rozwój"

Szanowni Państwo!

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza w dniach 1-2 października 2014 roku do udziału w bezpłatnym szkoleniu i warsztatach praktycznych pn: „Program HORYZONT 2020 - szansa na rozwój".

Program ramowy pn. „Horyzont 2020" to największy w historii program finansowania badań naukowych i innowacji w Unii Europejskiej. Jego budżet to blisko 80 mld EUR. Kluczowym zadaniem Programu jest stworzenie spójnego systemu finansowania innowacji: od koncepcji naukowej, poprzez etap badań, aż po wdrożenie nowych rozwiązań, produktów czy technologii.

Uczestnicy szkolenia i warsztatów zdobędą nie tylko wiedzę ale i umiejętności pozyskiwania środków finansowych na badania naukowe i innowacje. Dodatkowo zyskają:
• Niezbędne umiejętności przekazane przez uznanego trenera, managera projektów międzynarodowych, który podzieli się swoim praktycznym doświadczeniem z zakresu aplikacji i zarządzania projektami międzynarodowymi
• Możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów międzynarodowych z innymi uczestnikami szkolenia, trenerem oraz organizatorem warsztatów
• Praktyczną wiedzę - głównym elementem szkolenia będzie omówienie wszystkich elementów rzeczywistego projektu - wiedza niezbędna do przygotowania dobrego wniosku projektowego
• Możliwość konsultacji z profesjonalistą, bazując na własnych wnioskach projektowych

Szkolenie i warsztaty połączone będą z możliwością późniejszych, bezpośrednich konsultacji uczestników z ekspertem.

Całość poprowadzi Pani Katarzyna Sobótka-Demianowska - doświadczony ekspert, która od 2010r. zawodowo związania jest z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE jako koordynator obszaru Energia, gdzie wspiera naukowców i przedsiębiorców przy pozyskiwaniu środków na finansowanie innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych. Ekspert Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego do Komitetu Programowego 7. Programu Ramowego, a obecnie Programu Horyzont 2020 w Brukseli. Posiada doświadczenie w realizacji projektów finasowych z 7. Programu Ramowego, a także w aplikowaniu o środki w ramach Programu Horyzont 2020. Posiada potwierdzone umiejętności zarządzania projektami certyfikatem IPMA.
Na co dzień współpracuje z ekspertami wspierającymi przygotowanie wniosków projektowych, ewaluatorami, realizatorami projektów, a także Komisją Europejską i Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.Szkolenie i warsztaty skierowane są do przedsiębiorstw MŚP, które tworzą i testują nowe technologie. Udział mogą wziąć również pracownicy uczelni i jednostek badawczych.

Po ukończeniu warsztatów uczestnicy otrzymają prestiżowy certyfikat wydany przez Grupę INVESTIN, posiadający unikalny i niepowtarzalny numer, poświadczający ukończenie warsztatów.

Szkolenie i warsztaty odbędą się w Ślęży w Zamku Topacz, ul. Główna 12, 55-040 Kobierzyce http://www.zamektopacz.pl/

Uczestnik pokrywa koszty dojazdu oraz ma możliwość skorzystania z noclegu w dniach 1-2.10.2014r. Istnieje możliwość wstępnej rezerwacji miejsc noclegowych w w/w terminie za naszym pośrednictwem poprzez zaznaczenie takiej opcji na formularzu zgłoszeniowym.

• Cena za pokój jednoosobowy to 299zł brutto.
• Cena za pokój dwuosobowy 327zł brutto

Koszt noclegu będzie ponoszony indywidualnie przez uczestnika szkolenia.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Szkolenie i warsztaty odbędą się w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii na rzecz wspierania rozwoju przedsiębiorczości pn. Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw http://ec.europa.eu/enterprise/initiatives/sme-week/index_pl.htm

Zainteresowanych prosimy o przesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do dnia 23 września 2014 roku na adres poczty elektronicznej: aleksandra.kucharska@darr.pl lub na numer faksu: 74 64 80 451

Szkolenie i warsztaty praktyczne finansowane są ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu państwa. Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku z tym proces naboru zostanie zamknięty w momencie wyczerpania się miejsc.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! 


Enterprise Europe Network Wałbrzych
ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój  
tel./faks: 74 64 80 400
e-mail: eic@darr.pl
http://www.westpoland.pl
http://www.een.org.pl
http://een.ec.europa.eu

 

 

Przedsięwzięcie finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach
Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji na lata 2007-2013
oraz budżetu państwa

 

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2