Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego objęła funkcję Koordynatora Regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ŚTP (Global Entrepreneurship Week) to największe na świecie "święto przedsiębiorczości": międzynarodowe wydarzenie, którego ideą jest propagowanie wśród ludzi przedsiębiorczych postaw, edukowanie ich w tym zakresie i zachęcanie do podejmowania biznesowych inicjatyw.

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. W Światowy Tydzień Przedsiębiorczości zaangażowanych jest każdego listopada ponad 120 państw z całego świata.

DARR S.A. jako Koordynator Regionalny stara się stworzyć jak najszerszą koalicję organizacji, instytucji i osób, które zaangażują się w organizację tego przedsięwzięcia i popularyzacji idei, jakie mu przyświecają. Co roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości współtworzą firmy, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe i osoby prywatne.

Obszar działań DARR S.A. w zakresie organizacji ŚTP obejmować będzie województwo dolnośląskie.

Dostęp do udziału i tworzenia inicjatyw promujących przedsiębiorczość jest łatwy. Każdy może zostać partnerem i zorganizować wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wystarczy się zarejestrować. Możliwości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są nieograniczone: szkolenia i wykłady z zakresu przedsiębiorczości, konferencje i spotkania z przedsiębiorcami, wystawy, przedstawienia i happeningi. To wszystko już w listopadzie !!! Dołącz do nas w tym roku!

Więcej informacji:
www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl (strona ogólnopolska)
www.gew.co (strona globalna)
https://www.facebook.com/GEW.Poland (oficjalny fanpage)

Szczegółów na temat współpracy udziela:
Katarzyna Szymańska-Witek
e-mail: katarzyna.szymanska@darr.pl
tel.: 74 648 04 29

 

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2