Jeszcze do 24 listopada polskie start-upy mogą zgłaszać się do konkursu ScaleMeGlobal. Laureaci będą mogli zaprezentować swoje innowacyjne projekty zagranicznym inwestorom podczas konferencji ICT Summit. Przygotuje ich do tego sesja mentoringowa z takimi ikonami jak John Biggs (TechCrunch), Taylor Crowley (HLM Tech) i Piotr Wilam (Innovation Nest)

ScaleMeGlobal to organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkurs skierowany do przedstawicieli środowiska start-upowego z Polski. Ma on na celu wyłonić pomysły biznesowe o największym potencjale sukcesu na globalnym rynku i jest niepowtarzalną okazją dla uczestników do zaprezentowania swoich projektów inwestorom i mentorom z zagranicy.

ScaleMeGlobal składa się z dwóch etapów. By wziąć w nim udział, wystarczy przedstawić swój pomysł na globalny biznes oraz przesłać go poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie konferencji ICT Summit.

Ze 100 zgłoszeń do 1. etapu ScaleMeGlobal jury wybierze 10 najlepszych. Ich autorzy wezmą udział w w sesji mentoringowej, którą poprowadzą ikony świata technologii: John Biggs (TechCrunch), Taylor Crowley (HLM Tech) oraz Piotr Wilam (Innovation Nest). Swoja wiedzą i doświadczeniem podzielą się także Agnieszka Lewandowska (Startup School), Mateusz Tułecki (Agora), Andrzej Morawski (Lunchtime.pl), Marcin Kurek (Protos VC) oraz Agnieszka Skala (SPIN).

Sesja mentoringowa będzie przygotowywać przedsiębiorców do zaprezentowania swoich projektów 3 grudnia podczas konferencji ICT Summit, przed międzynarodowym jury, składającym się ze znanych inwestorów kapitałowych z Doliny Krzemowej i mentorów biznesowych. Zwycięzcy drugiego etapu ScaleMeGlobal zostaną nagrodzeni sesją coachingową z Donem Dodgem lub Paulem Jozefiakiem.

ICT Summit: pierwsza taka konferencja w Polsce

Konferencja ICT Summit odbywająca się w dniach 3-4 grudnia 2014 to okazja, by spotkać inwestorów z Europy, USA i Izraela, aniołów biznesu i przedstawicieli funduszy Venture Capital. Jej celem jest zaprezentowanie w międzynarodowym środowisku potencjału polskiej branży ICT. Udział w konferencji wezmą też największe koncerny technologiczne, wysokiego szczebla przedstawiciele administracji publicznej oraz polskie i zagraniczne media.

ICT Summit to pierwsza w Polsce konferencja dla start-upów, o takiej skali i gromadząca tylu prelegentów światowego formatu, która będzie całkowicie darmowa dla uczestników. Konferencja organizowana jest w ramach projektu PARP "Wspieramy e-Biznes – WEB.GOV.PL". Odbędzie się w języku angielskim z polskim tłumaczeniem. Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://ict.web.gov.pl/#about Udział w konferencji jest bezpłatny.

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2