Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK" sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców do udziału w drugiej edycji „INVEST-PARK" Business Mixer.

business mixer 2016

Wydarzenie obędzie się w centrum Wrocławia w Hali Stulecia w dniu 14 czerwca 2016 roku. Planowany jest udział około 200 firm działających na terenie południowo-zachodniej Polski. Będą to firmy działające w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jak i poza nią.

„INVEST-PARK" Business Mixer to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy biorąc udział w serii bezpośrednich spotkań, mogą zaprezentować swoją firmę, wymienić wizytówki, nawiązać kontakty, znaleźć klientów, dostawców lub inwestorów.

„INVEST-PARK" Business Mixer będzie składał się z dwóch części:

  • Business Mixer – sesje (3-6) trwające każda nie dłużej niż 20 minut; goście zostają usadzeni przy kilkuosobowych stolikach (do 10 osób), gdzie każda z osób ma max. 2 minuty na prezentację swojej firmy, po zakończonej sesji uczestnicy przesiadają się do innych stolików wskazanych przez Organizatora,
  • Business Networking – czas na nawiązanie dodatkowych kontaktów oraz dalsze rozmowy z poznanymi osobami, tej części będzie towarzyszył poczęstunek.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić swój udział poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres aleksandra.kucharska@darr.pl lub fax: 74 64 80 451 do dnia 20 maja 2016r.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Pierwsza edycja, która odbyła się 19.11.2015r., odniosła wielki sukces frekwencyjny oraz biznesowy. „INVEST-PARK" Business Mixer był największym tego typu wydarzeniem na Dolnym Śląsku. Do udziału zgłosiło się ponad 240 firm. W jednym miejscu spotkali się przedstawiciele firm produkcyjnych oraz usługowych, reprezentujących kilkanaście branż, w tym mi. in. branżę motoryzacyjną, AGD, spożywczą, obróbki metali, tworzyw sztucznych, telekomunikacyjną, IT, doradczą czy finansową.

Wydarzeniu patronowała Telewizja Wrocław oraz Polskie Radio Wrocław, które na żywo relacjonowało spotkanie. Ponadto zapowiedzi oraz artykuły dotyczące Business Mixera ukazywały się w Gazecie Wrocławskiej, Magazynie Gospodarczym, Tygodniku Wałbrzyskim czy The Warsaw Voice.

Zapraszamy do obejrzenia filmu relacjonującego w skrócie to wydarzenie https://www.youtube.com/watch?v=AjjbGEcsL2c oraz fotorelacji https://invest-park.com.pl/o-strefie/uslugi-dodatkowe/bussines-mixer/

Więcej informacji:
Aleksandra Kucharska
Tel. 74 64 80 423
Email: aleksandra.kucharska@darr.pl

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00