Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniach kooperacyjnych „Meet@K 2016" w dniach 20-21 października2016 w Düsseldorfie.

meetK

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych „Meet@K 2016", które stanowią wyjątkowa formułę budowania trwałych relacji między przedsiębiorcami, inicjowania współpracy transgranicznej i pozyskania nowych partnerów biznesowych. Spotkania odbędą się w drugim i trzecim dniu największych Międzynarodowych Targów Tworzyw Sztucznych i Kauczuku K 2016. Targi K 2016 to największe, najważniejsze i cieszące się ogromną popularnością, zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających, targi dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. To właśnie na targach K znajdą Państwo najnowsze technologie, techniki produkcji, metody konstrukcyjne, maszyny, wyroby gotowe oraz spotkają potencjalnych klientów i dostawców.

Spotkania kooperacyjne „Meet@K 2016" odbędą się pomiędzy producentami, handlowcami i usługodawcami reprezentującymi następujące gałęzie przemysłu:

• Surowce & środki pomocnicze
  • Maszyny & urządzenia
  • Materiały hybrydowe
  • Półprodukty, elementy techniczne i tworzywa sztuczne
  • Wszelkie usługi na rzecz przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku

Spotkania ukierunkowane są w szczególności na następujące branże:

• Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Przemysł chemiczny
  • Produkcja/ obróbka wyrobów z gumy
  • Budowa maszyn
  • Technologie medyczne
  • Technologie energetyczne
  • Uniwersytety, instytuty badawcze
  • Pakowanie i dystrybucja
  • Budowa pojazdów
  • Elektronika
  • ICT
  • Usługi, itp.

Dzięki rejestracji na spotkania kooperacyjne będą Państwo mieli szansę na:

• wygodne przeszukanie potencjalnych kontrahentów po branżach, jak również po prezentowanych ofertach lub zgłaszanym zapotrzebowaniu,
  • umówienie się na osobiste spotkanie
  • dodatkową formę promocji Państwa firmy

Koszt udziału w spotkaniach dla firmy to 80EUR. Firmę reprezentować mogą maks. 2 osoby. Pierwsze 15 zarejestrowanych firm zagranicznych otrzyma rabat w wysokości 50% - używając kodu rabatowego „first15".
Bezpłatnie pomagamy w rejestracji, wyborze partnera na spotkania i ułożeniu harmonogramu spotkań oraz kwestiach organizacyjnych i logistycznych.

REJESTERACJA: https://www.b2match.eu/k2016/registration

Harmonogram działań:

01.06.-13.10.2016 Rejestracja i uzupełnianie profili kooperacyjnych

01.06.-13.10.2016 Wybór partnerów do spotkań

20-21.10.2016 Spotkania kooperacyjne 10:30 - 18:00

Więcej informacji: https://www.b2match.eu/k2016

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w spotkaniach kooperacyjnych proszone są o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju.

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Kucharska tel.: 74 64 80 423, e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

____________________________________________________________________________________________________________________________

EEN - cosme