Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, podobnie jak miało to miejsce przez ostatnie 2 lata objęła funkcję Koordynatora Regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

śtp2016

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

9. edycja Światowego tygodnia Przedsiębiorczości przypada na 14-20 listopada 2016 roku i odbywa się pod hasłem Biznes jest dobry, Przedsiębiorczość jest dobra! W tym roku tematem przewodnim Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce będzie promocja przedsiębiorczości społecznej, łączącej cele ekonomiczne i społeczne.

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Dolnośląska Agencja Rozwoju regionalnego S.A. jest już po raz trzeci koordynatorem regionalnym ŚTP w województwie dolnośląskim.

Partnerzy, którzy chcieliby dołączyć do ŚTP muszą zarejestrować się na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl. Zgłaszać mogą się organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości. Aby zostać partnerem wydarzenia, wystarczy zarejestrować i zorganizować przynajmniej jedno wydarzenie, które odbędzie się między 14 a 20 listopada br. Mogą to być szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Po raz pierwszy partnerzy będą mogli rejestrować nie tylko bezpłatne, ale też płatne wydarzenia.

Przewodnik dla Partnerów można znaleźć tutaj

To wszystko już w listopadzie !!! Dołącz do nas w tym roku!

Więcej informacji:
www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl (strona ogólnopolska)
www.gew.co (strona globalna)
https://www.facebook.com/GEW.Poland (oficjalny fanpage)

Szczegółów na temat współpracy udziela:
Katarzyna Kowalska
e-mail: katarzyna.kowalska@darr.pl
tel.: 74 648 04 43

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00