Z dniem 11 października 2016 roku Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych z możliwością świadczenia mikro, małym i średnim przedsiębiorcom usług doradczych oraz szkoleniowych, dofinansowanych ze środków publicznych.

Baza Usług Rozwojowych (BUR) została przekształcona z Rejestru Usług Rozwojowych (RUR). System został dostosowany do Rozporządzenie Ministra Rozwoju z dnia 15 lipca 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw z 2011 roku. Nowa odsłona portalu została uruchomiona pod adresem: uslugirozwojowe.parp.gov.pl.

Jest to ogólnodostępny, bezpłatny zbiór ofert usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu), dzięki którym instytucje i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe.

Zgodnie z założeniami Umowy Partnerstwa, dokumentu określającego strategię interwencji funduszy europejskich w Polsce w latach 2014-2020, podmioty zarejestrowane i zweryfikowane przez PARP i wpisane do BUR mają być jedynymi dostawcami usług rozwojowych w ramach tzw. podmiotowych systemów finansowania usług dla przedsiębiorców, przygotowywanych w 14 województwach.

Komunikaty o działaniach Instytucji Zarządzających Regionalnymi Programami Operacyjnymi lub wybranych przez nie operatorów środków, które przedsiębiorcy z sektora MMSP mogą uzyskać na dofinansowanie udziału pracowników w usługach rozwojowych zamieszczane są BUR w zakładce „Dofinansowanie": http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

parp

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., jako ośrodka uprawnionego do świadczenia usług doradczych i szkoleniowych, dofinansowanych z funduszy europejskich.

Kontakt: Tomasz Charkot, tel. 74 64 80 438, e-mail: tomasz.charkot@darr.pl

 

fe ue 2

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00