Ośrodek Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na wyjazd na targi CeBit do Hanoweru w dniach 19-21 marca 2017.

Targi CeBit to międzynarodowa i największa impreza wystawiennicza, której towarzyszą m.in. rozmowy kooperacyjne sektora ICT/IT. Czekają na Państwa cenne kontakty biznesowe, możliwość zdobycia nowych klientów i kontrahentów oraz aktualne informacje o najnowszych trendach i premierach technologicznych.

Ośrodek Enterprise Europe Network oferuje organizację wyjazdu, tj:

• 19.03.2017r. - przejazd uczestników z Wrocławia (Bielany Wrocławskie) do Hanoweru, zakwaterowanie w pokojach*,
  • 20.03.2017r - śniadanie, przejazd w godzinach porannych na teren targów, rozmowy handlowe, zwiedzanie targów
  • 21.03.2017r - śniadanie, przejazd na teren targów, rozmowy handlowe, w godzinach wieczornych powrót do kraju.

*w przypadku zgłoszenia się odpowiedniej liczby zainteresowanych, koszt transportu pokrywa uczestnik

Szacowane koszty dla uczestników:

• nocleg 75 euro od osoby w pokojach jednoosobowych ze śniadaniem
  • bilet wstępu 110 euro + vat dla dwóch osób - w cenie biletu zawarte jest wejście na rozmowy kooperacyjne oraz na cały teren targów
  • transport – w zależności od ilości uczestników (ok. 600zł brutto na firmę, przy większej ilości firm koszty mogą ulec zmniejszeniu).

W tegorocznej edycji Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości umożliwia zaprezentowanie swojej oferty na polskim stoisku. Będzie tam możliwość udostępnienia materiałów reklamowych w postaci ulotek, folderów, wyświetlania swoich materiałów audio-wizualnych na dostępnych ekranach oraz możliwość skorzystania ze strefy B2B w celu organizacji spotkań.

Więcej informacji w poniższym linku

Powyższą ofertę kierujemy do firm z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

Celem wyjazdu jest nawiązanie kontaktów biznesowych z interesującymi firmami oraz zapoznanie się z nowinkami w branży ICT. Poniżej znajdziecie Państwo link do samego wydarzenia oraz kontakt mailowy i telefoniczny do osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: