Zapraszamy na zbliżające się ważne wydarzenie, wpisujące się w prowadzoną w Polsce i krajach środkowoeuropejskich debatę na temat tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi gospodarczemu, opartemu na zaawansowanych technologiach.

Wydarzeniem tym będzie międzynarodowe sympozjum pod nazwą Innovation Ecosystem Summit, które odbędzie się w dniu 10 maja 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Wśród prezenterów będą przedstawiciele:

• firm, będących światowymi liderami w dziedzinie zaawansowanych technologii (ABB, Intel, Samsung, IBM, Cisco Systems, Cadence),
  • funduszy inwestycyjnych działających w obszarze high-tech (Luxembourg Private Equity & Venture Capital Association, ISA Group),
  • rządowych i międzynarodowych agencji doradczych (IMI Systems – Israel Military Industries, United Nations' World Intellectual Property Organization - WIPO),
  • czołowych jednostek naukowych (Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley i Instytutu Fraunhoffera).

Sympozjum Innovation Ecosystem Summit oferuje unikalny wgląd w politykę i praktyki światowych liderów przemysłu high-tech i firm inwestycyjnych w zakresie innowacji oraz finansowania rozwoju nowoczesnych technologii, przedsięwzięć typu start-up i działalności niewielkich firm technologicznych.

Sympozjum jest adresowane do członków zarządów dużych międzynarodowych firm technologicznych, działających w Polsce, naukowców, jak również przedstawicieli władz centralnych i samorządowych.

Organizatorem Innovation Ecosystem Summit jest Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz Innovation 4.0 Institute (Kraków).

Więcej informacji o programie sympozjum oraz zaproszonych gościach można znaleźć na stronie: http://innovation4eu.com/summit

Przy rejstracji, prosimy wybrac opcję "Zaproszeni".