Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w drugiej edycji Konkursu „Liderzy Innowacyjności - Innovation Awards".

Konkurs „Liderzy Innowacyjności - Innovation Awards" jest częścią pionierskiego projektu, którego celem jest promocja sektora nowoczesnych technologii w Polsce. Głównymi organizatorami wydarzenia są Centrum Obsługi Inwestycji, Emirates & Europe Business Development Cluster oraz wydawca dodatku Liderzy Innowacyjności - Dziennik Gazeta Prawna.

Celem Konkursu „Liderzy Innowacyjności - Innovation Awards" jest promocja osób i przedsiębiorstw, które wniosły istotny wkład w rozwój i propagowanie innowacyjnych technologii.

Konkurs jest przeprowadzany raz do roku w ramach działalności Smart City i stanowi odpowiedź na zmiany, jakie dokonują się w polskich miastach. Głównym celem jest wyróżnienie osób, jednostek samorządowych oraz przedsiębiorstw i start-upów za promowanie innowacji i przedsiębiorczej postawy.

Nagrodą „Liderzy Innowacyjności" uhonorowane zostaną osoby i podmioty wyróżniające się w zakresie transferu technologii, wzmacniające innowacyjność gospodarki krajowej w siedmiu kategoriach:

 • Innowacyjne Miasto,
 • Innowacyjna Gmina,
 • Innowacyjny Urząd Marszałkowski,
 • Innowacyjny Przedsiębiorca,
 • Innowacyjna Kobieta,
 • Innowacyjny Start-up,
 • Innowacyjna Instytucja.

Druga edycja Konkursu „Liderzy Innowacyjności - Innovation Awards" przebiegać będzie według następującego harmonogramu:

 • 20 czerwca 2017 – Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń;
 • 21 czerwca 2017 – Uroczyste posiedzenie Kapituły Konkursu „Liderzy Innowacyjności - Innovation Awards", podczas którego nastąpi ocena nadesłanych propozycji i wybór półfinalistów Konkursu;
 • 22 czerwca 2017 – Przekazanie uczestnikom Konkursu informacji o wynikach posiedzenia Kapituły;
 • 27 czerwca 2017 – Gala półfinałowa Konkursu – kongres „Smart City/EkoZakopane", Hotel Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem;
 • 24 października 2017 – Gala finałowa Konkursu – „Emirates & Europe Economic Forum – Innowacja Szansą na Rozwój Gospodarczy", Hotel InterContinental w Warszawie.

Nagrodą główną w Konkursie jest wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na spotkania z przedstawicielami specjalnych stref ekonomicznych, parków naukowo-technologicznych oraz organizacji rządowych.

Konkurs ma charakter otwarty. W Konkursie mogą uczestniczyć polskie i zagraniczne firmy zarejestrowane w Polsce oraz podmioty gospodarcze i osoby fizyczne z Polski i z krajów, w których działają polonijne stowarzyszenia naukowo – techniczne. Mogą w nim także uczestniczyć podmioty zagraniczne, których innowacyjnymi produktami może być zainteresowana polska gospodarka.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2017 r. Szczegółowe informacje o Konkursie znajdują się na stronie www.smartpl.eu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu, nr telefonu: +48 533 341 142

logo-smart-city-02

patron wydarzenia

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00