Zapraszamy do udziału w XV IATI Monday Business Meeting, 19 marca 2018, Wrocław.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w XV IATI Monday Business Meeting. Spotkanie odbędzie się 19 marca 2018 r. o godz. 12:00 na Politechnice Wrocławskiej (bud. D-21, sala 103). Tematem przewodnim spotkania są „Inteligentne systemy sensorowe i czujniki" mające zastosowanie m.in. w rolnictwie (analiza składu gleby, monitorowanie stanu środowiska, nawożenie itp.) oraz w przemyśle.

Gospodarzem spotkania jest zespół Centrum Kompetencji IATI „Inteligentne sieci i technologie sensorowe". Na stronie CK (https://itsensor-iati.e-science.pl/offer/) przedstawiona jest szczegółowa oferta merytoryczna centrum kompetencji.

Jeśli są Państwo zainteresowani rozwijaniem własnej technologii, poszukiwaniem nowych innowacyjnych rozwiązań, zapraszamy do aktywnego udziału w tym spotkaniu. W szczególności zachęcamy do zaprezentowania działalności Państwa firm i potrzeb badawczych, rozwojowych, wdrożeniowych w zakresie omawianej tematyki.

Celem IATI Monday Business Meeting jest:

  • nawiązanie i zacieśnienie współpracy pomiędzy naukowcami, przedsiębiorcami, parkami technologicznymi, klastrami i organizacjami pozarządowymi,
  • poznanie aktualnych konkursów i pomoc w wybraniu optymalnych źródeł finansowania wspierających tworzenie lub wdrożenie innowacyjnych rozwiązań,
  • wskazanie kierunków rozwoju i strategii B+R podmiotów gospodarczych, w tym partnerów IATI,
  • promocja planowanych i realizowanych projektów naukowych i rozwiązań możliwych do komercjalizacji, a także potencjału dydaktycznego i zaplecza laboratoryjnego partnerów IATI.

Zgłoszenia wystąpień przyjmuje
dorota.taraszewska-zalipska@iati.pl
dorota.taraszewska-zalipska@pwr.edu.pl
tel.: +48 71 3204767

W ramach spotkania przewidziane są krótkie prezentacje i dyskusja, a następnie indywidualne spotkania i rozmowy. Mamy nadzieję, że spotkanie przyczyni się do nawiązania nowych kontaktów z naukowcami i przedsiębiorcami, które zaowocują współpracą. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Wszystkich zainteresowany serdecznie zapraszamy!

EEN 2

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00