Zapraszamy na spotkania B2B podczas Free From Functional Food Expo w Sztokholmie.

foodingredients

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 16-17 maja 2018 r. podczas targów żywności funkcjonalnej i typu "free from" w Sztokholmie

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do producentów i dystrybutorów następujących rodzajów żywności:

• funkcjonalna,
  • dla alergików (bezglutenowa, bez laktozy itp.),
  • wegańska,
  • bez cukru,
  • bez GMO,
  • suplementy diety i inne

Udział w giełdzie kooperacyjnej na targach umożliwi przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami w branży.

JAK TO DZIAŁA?

• Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym online.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej.
  • Rejestracja trwa do 1 maja 2018 r.
  • Od 12 marca do 4 maja 2018 r., (a w przypadku producentów - od 20 kwietnia do 4 maja) z aktualizowanego na bieżąco katalogu online, zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • 9 maja 2018 r. uczestnicy otrzymują wstępne agendy spotkań.
  • W dniach 16-17 maja 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się uprzednio zaaranżowane indywidualne spotkania.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

KOSZTY

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Istnieje również możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi.

Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Uczestnikom przysługuje:

• Wpis do katalogu giełdy kooperacyjnej, dostępnego online,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://free-from-functional-food-matchmaking-2018.b2match.io/signup.

Termin rejestracji mija 1 maja 2018 r.

WAŻNE DATY:

• do 1 maja 2018 roku- rejestracja
  • od 12 marca do 4 maja 2018 r.- aranżacja spotkań
  • 16 – 17 maja 2018 roku spotkania kooperacyjne

MIEJSCE SPOTKANIA:

Kistamãssan Exhibition Center
Stockholm, Sweden
www.kistamãssan.se

Więcej informacji na temat giełdy: https://free-from-functional-food-matchmaking-2018.b2match.io/

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Szczegółowych informacji udziela
Tomasz Charkot