Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje z ekspertem nt. międzynarodowych aspektów w zakresie podatku VAT dla polskich przedsiębiorców w dniu 29 maja 2018r.

Szanowni Państwo!

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza do udziału w indywidualnych konsultacjach z ekspertem, które będą dotyczyć międzynarodowych aspektów w zakresie podatku VAT dla polskich przedsiębiorców. Konsultacje odbędą się w dniu 29 maja br. w Dolnośląskim Parku Technologicznym T-Park w Szczawnie-Zdroju.

Cel konsultacji: Obrót handlowy z zagranicą jest podstawą działalności wielu firm działających na polskim rynku. Niestety rozliczenie na gruncie podatku VAT szeregu transakcji budzi spore wątpliwości podatników. Co więcej jest to obszar bardzo często badany w toku kontroli podatkowej. Konsultacje mają ma na celu wyjaśnienie niuansów związanych z rozliczeniem i dokumentowaniem poszczególnych transakcji, a także wskazanie sposobów zwiększenia bezpieczeństwa podatkowego firmy. Adresowane są one przede wszystkim do pracowników działów księgowych i finansowych, ale także do wszystkich osób, które w firmie zobowiązane są do dokumentowania transakcji międzynarodowych.

Doradztwo poprowadzi Pan Michał Gabrysiak – Ekspert z zakresu krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Wieloletni pracownik renomowanych spółek doradztwa podatkowego (BIG 4), a także kierownik działu podatków Grupy PPG. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadający wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa podatkowego na wszelkich płaszczyznach biznesu. Doświadczony wykładowca i trener firm szkoleniowych, autor licznych publikacji publikowanych m.in. w Rzeczpospolitej, pozycjach wydawnictwa Difin, Presscom WoltersKluwer i innych.

Przewidujemy, że nasz ekspert przeprowadzi z każdym z uczestniczących przedsiębiorców 30-45 minutową bezpośrednią rozmowę, podczas której odpowie na pytania zadane przez uczestników.

Rejestracja do dnia 25 maja br.: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
E-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl,
Faks: 74 64 80 451

Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku z tym proces naboru zostanie zamknięty w momencie wyczerpania się miejsc.

Kontakt:
Aleksandra Kucharska
aleksandra.kucharska@darr.pl
Tel. 74 64 80 423

noweeen

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00