Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Dolnośląskiej Agencji Rozowju Regionalnego i Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zapraszają do udziału w spotkaniach kooperacyjnych organizowanych w dniach 11-12 października 2018 r. w Warszawie.

Spotkania odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów dedykowanym szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE) - Re energy Expo Poland 2018.

Więcej informacji o targach: http://reenergyexpo.pl/

Przy wyznaczonych stolikach w ciągu dwóch dni odbywać się będą wcześniej umówione rozmowy. Dzięki udziałowi w spotkaniach możliwe jest nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych bez wyjeżdżania z Polski. Warto!

KORZYŚCI

• możliwość osobistego spotkania się z parterami do współpracy, w tym partnerami zagranicznymi,
  • zapoznanie się z nowymi trendami i technologiami w branży,
  • znalezienie nowych rozwiązań dla swoich pomysłów i projektów,
  • wymiana informacji na poziomie międzynarodowym.

UCZESTNICY
Architekci, instalatorzy, prosumenci, planiści i projektanci instalacji OZE, producenci i dystrybutorzy, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, koncerny energetyczne, rolnicy, leśnicy, badacze tematu i naukowcy, jednostki zajmujące się udzielaniem wsparcia finansowego, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, klastry, inwestorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej, przedstawiciele władzy publicznej, w tym: ministerstwa, samorządy, władze wojewódzkie i wiele innych.

KOSZTY
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Koszty ponosi ośrodek EEN przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

LOKALIZACJA
Warszawskie Centrum
EXPO XXI Sp. z o. o.
ul. Prądzyńskiego 12/14

REJESTRACJA—4 proste kroki do międzynarodowego sukcesu

• rejestracja profilu kooperacyjnego na stronie: http://www.b2fair.com/Registration/reenergyexpo2018/regSelectPartner
  • wybór partnerów do spotkań biznesowych
  • akceptacja lub odrzucenie zaproszeń do spotkań
  • udział w giełdzie kooperacyjnej RE-energy Expo Poland 2018

Szczegółowe informacje i rejestracja: http://reenergyexpo.pl/session/strefa-networkingu/

Osoba do kontaktu: Aleksandra Kucharska, 603 127 159, e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl

Giełda kooperacyjna organizowana jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network – wsparcie
dla biznesu w zasięgu ręki" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

pfrr