Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje z ekspertem nt. obsługi Systemu Monitorowania Drogowego i Kolejowego Przewozu Towarów w dniu 16 listopada 2018r.

Szanowni Państwo!

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza do udziału w indywidualnych konsultacjach z ekspertem dotyczących obsługi Systemu Monitorowania Drogowego i Kolejowego Przewozu Towarów, w szczególności rejestru zgłoszeń SENT. Konsultacje odbędą się w dniu 16 listopada br. w Dolnośląskim Parku Technologicznym T-Park w Szczawnie-Zdroju.

Zakres tematyczny konsultacji obejmować będzie m.in.:
Omówienie przepisów ustawy z dn. 09.03.2017 o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów (Dz.U. z 2017r. poz. 708 z późn. zm.), której celem jest określenie zasad systemu monitorowania drogowego przewozu tzw. towarów wrażliwych oraz określenie odpowiedzialności za naruszenie obowiązków związanych z tym przewozem, w tym:

• obowiązujących regulacji prawnych;
  • obsługi rejestru zgłoszeń SENT.

Doradztwo poprowadzą funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu:

• Damian Urbaniak – Zastępca Naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu
  • Iwona Starzak – Koordynator ds. monitorowania przewozu towarów
  • Teresa Chmielowiec – Zastępca Koordynatora ds. monitorowania przewozu towarów

Przewidujemy, że zaproszeni eksperci przeprowadzą z każdym z uczestniczących przedsiębiorców 30-45 minutową bezpośrednią rozmowę, podczas której odpowiedzą na pytania zadane przez uczestników.

Rejestracja: Zgłoszenia prosimy przesyłać na FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM

do dnia 12 listopada 2018r.

pocztą, e-mailem, faksem lub doręczyć osobiście na adres:
Enterprise Europe Network Wałbrzych / Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szczawińska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój,
e-mail: karolina.sobocinska@darr.pl,
faks: 74 64 80 437

Udział w konsultacjach jest bezpłatny.
Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku z tym proces naboru zostanie zamknięty w momencie wyczerpania się miejsc.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

loga