90% dofinansowania dla projektów badawczo-rozwojowych !

bon123

Dolnośląski Bon na Innowacje to szansa na pozyskanie środków na realizacje projektów badawczo-rozwojowych w sektorze MŚP oraz nawiązanie współpracy na tym polu z jednostkami naukowymi. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizujący ten projekt, zapraszają dolnośląskich przedsiębiorców do skorzystania z ostatnich wolnych środków.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani w jaki sposób starać się o wsparcie w ramach Dolnośląskiego Bonu na Innowacje, wszystkie najważniejsze informacje zostaną przekazane podczas spotkania informacyjnego połączonego ze śniadaniem biznesowym. Spotkanie odbędzie się 15.11.2018 r. o godz. 9:30, w siedzibie Zachodniej Izby Gospodarczej (wejście przez NBP) przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu, sala nr 1. Spotkanie informacyjne to doskonała szansa na poszerzenie swojej wiedzy na temat projektu oraz uzyskania szczegół w zakresie zasad aplikowania do projektu od osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację Dolnośląskiego Bonu na Innowacje.

Zapraszamy Państwa do przesyłania zgłoszeń w formie mailowej do dnia 12.11.2018r. na adres e-mailowy: aleksandra.wilczynska@umwd.pl

Projekt Dolnośląski Bon na Innowacje, współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląską Agencje Rozwoju Regionalnego S.A. Celem projektu jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych bądź wdrożeniowych przy współpracy z krajowymi jednostkami naukowymi. Wsparcie finansowe ma charakter grantu, o których mogą ubiegać się przedsiębiorcy, spełniający warunki określone w regulaminie projektu – m.in. siedzibie/oddział na terenie województwa dolnośląskiego oraz spełniający definicję mikro, małego, średniego przedsiębiorcy.

Do pobrania: ZAPROSZENIE

Dodatkowych informacji udziela:
Tomasz Charkot
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Tel: 74 64 80 438
e-mail: tomasz.charkot@darr.pl

Dolnośląski Bon na Innowacje
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z EFRR w ramach Działania 1.2C Regionalnego
Programu Operacyjnego WD 2014-2020, realizowany przez UMWD i DARR. S.A.

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00