Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej podczas Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM – Bydgoszcz, 13 marca 2019 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej podczas Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM – Bydgoszcz, 13 marca 2019 r.

Korzyści związane z udziałem w międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej B2B

Giełda Kooperacyjna to dwa bloki międzynarodowych spotkań B2B, które odbędą się 13.03.2019 r. Giełda stwarza szansę, aby w szybki i łatwy sposób poznać partnerów biznesowych z kraju i z zagranicy podczas 25-minutowych spotkań.

Każdy uczestnik sam ustala w jakich godzinach jest dostępny, wybiera partnerów do rozmów, a także weryfikuje propozycje spotkań składane przez innych reprezentantów firm. Internetowy system zapisów pozwala zmaksymalizować potencjalne korzyści płynące z uczestnictwa w evencie.

Podstawowe zasady uczestnictwa w Giełdzie Kooperacyjnej Innoform 2019

1. Uczestnicy rejestrują się na stronie internetowej Giełdy Kooperacyjnej Innoform 2019 (https://innoform-2019.b2match.io/ ) i określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
  2. Dane zarejestrowanych firm są widoczne na stronie giełdy co ułatwia przegląd wszystkich uczestników.
  3. Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  4. Na kilka dni przed Giełdą Kooperacyjną uczestnicy otrzymują wiadomość e-mail z indywidualnym harmonogramem spotkań B2B (zawierającym nazwę partnera, godzinę spotkania oraz numer stolika).
  5. 13 marca 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się dwa bloki uprzednio zaaranżowanych 25-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami. Dźwięk dzwonka informuje o zakończeniu spotkania.
  6. Językiem obowiązującym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi jest angielski.

Koszty
Udział w Giełdzie Kooperacyjnej B2B (Brokerage Event) jest bezpłatny dla uczestników targów INNOFORM 2019 (zarówno wystawców jak i gości).

Rejestracja
Rejestracja on-line na Giełdę Kooperacyjną jest obowiązkowa i trwa od 11.01.2019 r. do 8.03.2019 r. na stronie https://innoform-2019.b2match.io/

Natomiast, zapisy na spotkania B2B zostaną uruchomione 20.02.2019 r. i potrwają do 10.03.2019 r.

Targi INNOFORM 2019
Targi obejmują najważniejsze zagadnienia z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców, a w szczególności:

• narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych: formy wtryskowe, formy rozdmuchowe, głowice wytłaczarskie, formy do przetwórstwa gumy;​​
  • narzędzia skrawające do obróbki metali​;
  • technologie, urządzenia i materiały do inżynierii odwrotnej​;
  • technologie, obrabiarki i urządzenia do obróbki ubytkowej, łączenia i powlekania metali​​;
  • technologie, maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej i wykańczającej​;
  • przetwórstwo tworzyw sztucznych;
  • materiały, surowce: stale, półfabrykaty, siłowniki, normalia, osprzęt elektryczny;
  • środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty;
  • przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe;
  • oprzyrządowanie technologiczne​;
  • modelowanie, wizualizacja i symulacja procesu wtryskiwania;
  • specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE;
  • wyposażenie zakładów przemysłowych;
  • automatyzacja i robotyzacja produkcji;
  • recykling;
  • logistyka;
  • ​usługi.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

LOKALIZACJA:
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawienniczego,
ul. Gdańska 187 w Bydgoszczy

Szczegółowych informacji udziela
Tomasz Charkot
tel.:74 64 80 438
e-mail: tomasz.charkot@darr.pl

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z:

Regulaminem projektu Enterprise Europe Network

Klauzulą informacyjną RODO