Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają przedsiębiorców do udziału w 9. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 16-18 października br. w Katowicach.

594X124

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw. Kongres, który w tym roku skupi się na haśle SMART - SAFE - SOLUTIONS, jak co roku odbędzie się w stolicy Górnego Śląska – w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Bądź smart!

Trwający trzy dni Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie okazją do spotkania ekspertów, przedstawicieli władz i doświadczonych przedsiębiorców. Organizatorzy planują wiele atrakcyjnych paneli dyskusyjnych i warsztatów, strefę wystawienniczą, strefę eksperta i networkingu. Program dyskusji będzie podporządkowany dwunastu ścieżkom tematycznym, m.in. Start up your business, Rynek pracy i edukacja, Cyfrowe przedsiębiorstwo czy Think Eco!, podczas których eksperci z całego świata zaprezentują szereg rozwiązań nie tylko dla sektora MŚP.

Spotkania na szczycie

Kongres MŚP stwarza okazję do nawiązania współpracy pomiędzy trzema środowiskami - nauką, biznesem i samorządem. To również możliwość poszerzenia wiedzy, dzięki szerokiej i wielowymiarowej analizie sektora MŚP, prezentacji praktycznych narzędzi, produktów i usług dla przedsiębiorców. Warto również wziąć udział w towarzyszących kongresowi debatach eksperckich czy organizowanych podczas wydarzenia spotkaniach B2B.

Targi Biznes Expo

Targi Biznes Expo od samego początku towarzyszą Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych poświęconych usługom i produktom nie tylko dla sektora MŚP. To tu przestrzeń wystawiennicza wzbogacona jest o strefę prezentacji, ekspertów oraz networkingu.

Samorząd Wspiera MŚP

Podczas 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się finał programu Samorząd Wspiera MŚP, którego organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Program skierowany do samorządów terytorialnych szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego, ma na celu wyłonić oraz promować tych, którzy stwarzają dogodne warunki prowadzenia działalności przedsiębiorcom sektora MŚP. Podczas kongresu odbędzie się gala finałowa i wręczenie wyróżnień zwycięzcom.

Uczestnicy Kongresu

Przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu, uczelni wyższych oraz instytucji naukowo-badawczych, parlamentarzyści i władze rządowe.

Zapisy na Kongres już ruszyły. Zarejestrować można się poprzez stronę kongresu i przeznaczony do tego formularz: REJESTRACJA

Udział w Kongresie jest BEZPŁATNY!

Regulamin udziału i rejestracji uczestników 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw dostępny jest TUTAJ

Dodatkowe informacje o kongresie można znaleźć również w mediach społecznościowych, na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz na stronie www.ekmsp.eu.

Więcej informacji:
Aleksandra Kucharska
E-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl
Tel.: 74 64 80 423
Kom.: 603 127 159

Belka

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00