Zapraszamy na spotkania B2B: Horizon 2020 for Circular Economy and Transforming Industry, 9 październik 2019, Warszawa.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w Międzynarodowych Spotkaniach Biznesowych Horizon 2020 for Circular Economy and Transforming Industry, które będą miały miejsce 9 października w Warszawie.

Wydarzenie jest współorganizowane przez NCPs CaRE, NMP TeAm oraz sieć Enterprise Europe Network przy wsparciu podmiotów zarządzających projektami BIO HORIZON, C-ENERGY i Net4Society.

Spotkania brokerskie mają na celu aktywne promowanie partnerstw badawczych oraz ułatwienie budowy konsorcjów. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów badawczych w ramach krótkich prezentacji (pitch sessions) oraz dyskusji na temat przyszłej współpracy w trakcie uprzednio zaplanowanych spotkań indywidualnych (B2B).

Wydarzenie to jest idealnym sposobem identyfikacji partnerów badawczych. Innowacyjne firmy, uniwersytety, ośrodki badawcze i inne instytucje zainteresowane zaproszeniami do programu „Horyzont 2020" będą miały możliwość:

• zaprezentowania, omówienia i opracowywania propozycji przyszłych projektów na poziomie międzynarodowym;
  • rozszerzania sieci współpracy o partnerów międzynarodowych;
  • otrzymania informacji od reprezentantów Komisji Europejskiej dotyczących realizacji projektów w ramach H2020
  • uzyskania wsparcia od przedstawicieli krajowych punktów kontaktowych H2020

Wydarzenie jest skoncentrowane na tematach PR Horyzont 2020 dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym oraz transformacji przemysłu z Wyzwaniami Społecznymi (Działania w dziedzinie klimatu, środowisko, efektywna gospodarka zasobami i surowce) oraz obszaru LEIT NMBP (Nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia), jak również powiązanych tematów z obszarów SC2 (Biogospopdarka), SC3 (Energia) oraz SC6 (Społeczeństwa). Istotnym elementem spotkań jest wspieranie współpracy międzynarodowej w Krajami Sąsiedztwa Unii Europejskiej.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

PROCEDURA REJESTRACYJNA
Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie: https://ceti-h2020.b2match.io/

Lista uczestników spotkań B2B dostępna jest na stronie: https://ceti-h2020.b2match.io/

LOKALIZACJA:
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
ul. Rektorska 4

WAŻNE DATY:
- Rejestracja do 2 października 2019
- 9 października spotkania B2B

Szczegółowych informacji udziela
Tomasz Charkot
tel.:74 64 80 438