Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w giełdzie kooperacyjnej „Brokerage Event Furniture 2020" w ramach Międzynarodowych Targów Meblowych w Saragossie (Hiszpania) w dnach 21-23 stycznia 2020 r.

8432225283-62325b56b4

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju wraz z Confederación de Empresarios de Aragón zaprasza przedsiębiorców do udziału w giełdzie kooperacyjnej „Brokerage Event Furniture 2020", która odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Meblowych w Saragossie w dniach 21-23 stycznia 2020r.

W ramach giełdy kooperacyjnej odbędą się umówione wcześniej spotkania kooperacyjne pomiędzy producentami, handlowcami i dystrybutorami reprezentującymi przemysł meblarski, w tym:

• Meble klasyczne
  • Meble ogrodowe
  • Meble tapicerowane
  • Tekstylia
  • Meble kuchenne i łazienkowe
  • Usługi

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIACH?

• Formuła rozmów biznesowych to efektywny, niedrogi i wygodny sposób na poznanie wielu potencjalnych partnerów gospodarczych w jednym miejscu i czasie;
  • Szansa na znalezienie partnerów do współpracy, wymiany doświadczeń i wiedzy;
  • Zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku w szeroko pojętej branży meblarskiej.

JAK TO DZIAŁA?

• Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym (https://furniture2020.b2match.io/signup) /regSelectPartner) dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • Po zamknięciu rejestracji system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową na kilka dni przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;
  • W daniach 21-23 stycznia 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań B2B.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

KOSZTY – udział bezpłatny

Rejestracja do 17 stycznia 2020 r.

Ponadto bezpłatnie pomagamy w rejestracji, wyborze firm na spotkania i ułożeniu harmonogramu spotkań, kwestiach organizacyjnych, rezerwacji hotelu.

STRONA WYDARZENIA:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju.

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Kucharska tel.: 74 648 04 23, e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl