Zapraszamy na spotkania B2B Brokerage Event: boosting technology transfer in Central Europe, 7 maja 2020.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w spotkaniach B2B w formie on-line Brokerage Event: boosting technology transfer in Central Europe, które odbędą się 07.05.2020r.

Zapraszamy wszystkie MŚP oraz organizacje badawczo-rozwojowe poszukujące odpowiedniego partnera w zakresie badań i / lub przemysłu do aktywnego włączenia się do udziału w spotkaniach. Spotkania B2B są doskonałym sposobem na dotarcie do nowych partnerów biznesowych. Dodatkowo, ich realizacja w formie on-line pozwala jeszcze efektywniej łączyć partnerów reprezentujących zarówno naukę, jak i biznes.

Spotkania zostaną zrealizowane według harmonogramu, ustalonego indywidualnie dla każdego uczestnika. Podczas spotkań przedstawiciele organizacji badawczo-rozwojowych i MŚP będą mieli możliwość omówienia oraz przedstawienia możliwości transferu technologii w dziedzinie związanej z Kluczowymi technologiami wspomagającymi (Key Enabling Technologies)

Poniżej opisujemy w jaki sposób zarejestrować swój udział podczas Brokerage Event: boosting technology transfer in Central Europe oraz w jaki sposób zaaranżować spotkania.

Zastanawiasz się w jakim sposób będą odbywać się spotkania drogą on-line?

To bardzo proste, poniżej znajdziesz dokładną instrukcję.

Krok 1 – Rejestracja oraz utworzenie profilu na platformie b2match – do 1 maja 2020r.

Na początku należy zarejestrować się na platformie b2match. Pamiętnej, że jeśli posiadasz już profil na platformie b2match ponowna rejestracja nie będzie konieczna.

Następnie zaplanuj bardzo dokładnie swój czas przeznaczony na spotkania online. Pamiętaj, aby:

• wskazać czas, kiedy będziesz dostępny dla partnerów do spotkań
  • nie wskazywać swojej dostępności poza oficjalnymi ramami czasowymi przeznaczonymi na spotkania, które zostały określone przez organizatorów.

W kolejnym etapie zostaniesz poproszony o stworzenie indywidualnego profilu, który będzie zawierał najważniejsze informacje dotyczące Twojego przedsiębiorstwa. Poprawnie sporządzony profil zostanie sprawdzony przez organizatorów oraz będzie dostępny na stronie wydarzenia. Pamiętaj, aby podczas przygotowywania profilu:

• upewnić się, że profil jest kompletny i zawiera najważniejsze informacje dotyczące Twojej firmy
  • prawidłowo wypełnić Marketplace, czyli wskazać przynajmniej jedną dziedzinę w jakiej poszukujesz partnerów, może to być działalność produkcyjna, wiedza specjalistyczna lub budowanie międzynarodowego partnerstwa.

Wskazówka! Możesz dodawać kilka Marketplaców w dowolnym czasie. Upewnij się, że są one wartościowe i przyciągną uwagę odbiorców, których szukasz.

Wszystkie profile kooperacyjne będą promowane aktywnie przez organizatorów. Pamiętaj, że stworzenie wysokiej jakości profilu gwarantuje Ci dotarcie do większej liczby partnerów do spotkań.

Wskazówka! Profil kooperacyjny będzie dostępny dla innych uczestników, po tym jak otrzymasz potwierdzenie e-mailem od organizatorów o jego akceptacji.

Krok 2 – Zaraanżuj spotkania – do 1 maja 2020r.

Podczas tego kroku następuje wybór partnerów do spotkań. Liczba otrzymanych/wysłanych zaproszeń oraz już zaakceptowanych spotkań będzie widoczna w górnej części strony.

W tym kroku użytkownik powinien zrealizować następujące działania:

• dokładnie zapoznać się z listą uczestników oraz ich profilami kooperacyjnymi
  • do wyselekcjonowanych uczestników wysłać zaproszenie na spotkanie online

Krok 3 - Dzień spotkań Brokerage Event: boosting technology transfer in Central Europe - 7 maja 2020

Uczestnik powinien być gotowy do udziału w spotkaniu online, co najmniej 10 minut przed spotkaniem

Ważne! Skontaktuj się z biurem obsługi klienta lub organizatorem wydarzenia, jeśli pojawią się nieprzewidziane okoliczności i nie będziesz w stanie uczestniczyć w spotkaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą uczestników spotkań Brokerage Event: boosting technology transfer in Central Europe

WAŻNE DATY:

• Rejestracja do 1 maja 2020r.
  • 7 maja 2020r. spotkania B2B

Szczegółowych informacji udziela
Tomasz Charkot
tel.:74 64 80 438