Zapraszamy do udziału w spotkaniu brokerskim „Eurostars@Knowledge for Growth 2020", które odbędzie się w dniu 27 maja 2020r.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza przedsiębiorców , centra badawcze, uniwersytety i inne instytucje badawczo-rozwojowe do udziału w spotkaniu brokerskim „Eurostars@Knowledge for Growth 2020", które odbędzie się 27 maja 2020r.

brokerage

Eurostars finansuje międzynarodowe innowacyjne projekty prowadzone przez MŚP prowadzące działalność badawczo-rozwojową. Dzięki podejściu oddolnemu wspiera rozwój innowacyjnych produktów, procesów i usług. Jest to idealny pierwszy krok we współpracy międzynarodowej, umożliwiający małym firmom łączenie i dzielenie się wiedzą fachową oraz czerpanie korzyści z pracy poza granicami krajowymi lub regionalnymi.

Wydarzenie dedykowane jest MŚP, centrom badawczym, uniwersytetom i innym organizacjom B+R zainteresowanym i / lub aktywnym w naukach przyrodniczych, które chciałyby uzyskać informacje o możliwościach finansowania i / lub zbadania możliwości współpracy w zakresie badań i rozwoju.

Koszt uczestnictwa: wydarzenie bezpłatne

Rejestracja:https://eurostars-knowledgeforgrowth-2020.b2match.io/signup

Termin: 27 maja 2020 r.

Miejsce spotkania: wirtualnie na platformie B2Match, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

• Szansa na znalezienie partnerów do współpracy, wymiany doświadczeń i wiedzy;
  • Zapoznanie się z aktualnymi informacjami możliwościach finansowania i / lub zbadania możliwości współpracy w zakresie badań i rozwoju.

Oficjalnym językiem spotkania będzie język angielski.

STRONA WYDARZENIA:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju.

Dodatkowych informacji udziela

Aleksandra Kucharska