Zapraszamy na webinar pn. „Jak zaprezentować start-up, aby pozyskać inwestora?, 16 lipca 2020, godz. 9:00.

Masz startup? A może masz dobry pomysł biznesowy, który chcesz sprzedać? Otworzyłeś właśnie firmę i chcesz pozyskać inwestycje na biznes? Podczas naszego szkolenia online podpowiemy jak sprawić, abyś w każdej sytuacji potrafił wykorzystać okazję na pozyskanie inwestora lub klienta dla Twoich produktów.

Nazwa elevator pitch powstała w Stanach i dotyczy sytuacji, kiedy wsiadasz do windy i przypadkowo spotykasz w niej wymienionego wcześniej potencjalnego pracodawcę, klienta czy inwestora. Masz 20-30 sekund (bo tyle trwa jazda między piętrami) na to, by go zainteresować sobą, swoją ofertą, a jednocześnie nie zanudzić. Tylko 20-30 sekund, by płynnie opowiedzieć, czym się zajmujesz, by jasno przedstawić swoją historię, by poruszyć rozmówcę tak, aby zechciał umówić się z Tobą na kolejne spotkanie.

Można iść na żywioł, ale można się do takiej prezentacji przygotować. Chociaż niektórzy uważają, że nigdy nie będą mieli okazji, by wykorzystać taką mowę w praktyce, nie spotkają nikogo ważnego, nikt nie będzie chciał z nimi rozmawiać. Bo to nie american dream. Na pewno? Jeśli siedzisz w domu 24 godziny na dobę – być może masz rację. Ale jeśli zdarza Ci się brać udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach networkingowych, targach – elevator pitch może Ci się bardzo przydać.

Podczas webinaru dowiesz się:

  1. Jak w kilku zdaniach sprawić, by potencjalny inwestor lub kontrahent chciał umówić się na kolejne spotkanie, podczas którego będziesz mieć szansę na szersze opowiedzenie o swoim przedsięwzięciu.
  2. Jakie kwestie powinieneś poruszyć podczas prezentacji pomysłu biznesowego.
  3. Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów przez początkującego i/lub improwizującego start-upera.
  4. Jak przedstawić skomplikowane rozwiązania techniczne lub naukowe biznesu, aby inwestor zrozumiał i uwierzył w innowacyjność pomysłu.
  5. Jakie pytania powinieneś zadać sobie, zanim stworzysz jakikolwiek slajd.

Aby uczestniczyć w szkoleniu prosimy o wypełnienie i podpisanie Formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go w formie skanu na adres: een@darr.pl

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Szczepaniak z WeDo Academy - bilingwalna trenerka wystąpień publicznych, konferansjerka i lektorka.

Uwaga! Zgłoszenie się na szkolenie jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu projektu Enterprise Europe Network oraz zapoznaniem się z Klauzulą informacyjną RODO!

Ilość miejsc ograniczona.

een darr ec

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00