Zapraszamy na spotkania kooperacyjne on-line Smart Manufacturing 2020 w dniach 18-20 listopada 2020!

Bez tytułu

Ośrodek Enterprise Europe Network (EEN) przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych on-line BE@ Smart Manufacturing Matchmaking 2020. Organizatorem wydarzenia jest ośrodek EEN afiliowany przy SPIN - Business Innovation Support w regionie Basilicata i Kalabria we Włoszech.

Wydarzenie dedykowane jest MŚP, centrom badawczym i innym organizacjom B+R zainteresowanym i / lub aktywnym w obszarze Smart Manufacturing (Inteligentna Produkcja) i Przemysł 4.0.

Główne tematy spotkań kooperacyjnych:

• Cyfrowy Bliźniak (Digital Twin)
  • Internet rzeczy (Industrial Internet of Things)
  • Aplikacje Virtual/Augmented/Mixed Reality w przemyśle
  • Analiza dużych ilości danych
  • Systemy cyberfizyczne
  • Symulacja
  • Roboty autonomiczne
  • Sztuczna inteligencja & uczenie maszynowe dla aplikacji przemysłowych
  • Drukowanie przestrzenne
  • Bezpieczeństwo cybernetyczne
  • Interfejs człowiek-maszyna
  • Człowiek-maszyna współpraca
  • Konserwacja zapobiegawcza
  • Integracja systemu
  • Autonomiczna produkcja

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?

• Szansa na znalezienie partnerów do współpracy, wymiany doświadczeń i wiedzy;
  • Formuła rozmów biznesowych to efektywny, niedrogi i wygodny sposób na poznanie wielu potencjalnych partnerów gospodarczych w jednym miejscu i czasie;
  • Zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku w szeroko pojętej branży produkcyjnej.

Wydarzenie ma być międzysektorową i międzynarodową platformą z wymianą najlepszych praktyk, dyskusjami i sesją rozmów dwustronnych w zakresie zaawansowanych technologii produkcyjnych, najnowszych aplikacji stosowanych przez MSP oraz technicznych wyzwań, jakie napotykają duże przedsiębiorstwa.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja: https://smm2020.b2match.io/signup

Więcej informacji o wydarzeniu, rejestracji on-line i procesie wyboru rozmówców na stronie: https://smm2020.b2match.io/

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju. Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Kucharska tel.: 603 127 159, e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z:

Regulaminem projektu Enterprise Europe Network

Klauzulą informacyjną RODO