W dniu 23 lutego 2013 w Regionalnym Centrum Promocji Gospodarczej w Wałbrzychu odbędzie się IV edycja Zawodów Robotów T-BOT 2013. Serdecznie zapraszamy!!!

Zawody odbywać się będą w 4 kategoriach:


Linefollower
- roboty muszą przebyć trasę wyznaczona przez czarną linie, umieszczoną na jasnej powierzchni. Główny obrys robota musi mieścić się na kartce papieru formatu A4. W czasie pokonywania drogi, robot nie może zjechać z toru. Konkurencja będzie przebiegać w 2 fazach: eliminacje i finały. Do walk finałowych przechodzą najlepsze roboty z fazy eliminacyjnej.Minisumo - autonomiczne, nie sterowane konstrukcje o wymiarach 10x10cm
i wadze do 500g. Średnica ringu minisumo - 77 cm, linie startowe znajdują się w odległości 5 cm od środka ringu. Zadaniem robota jest zepchnięcie przeciwnika z ringu. Konkurencja będzie przebiegać w 2 fazach: eliminacje i finały. Do walk finałowych przechodzą najlepsze roboty z fazy eliminacyjnej.

Freestyle - Uczestnicy mogą zaprezentować dowolną konstrukcję robotyczną. Kategoria ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, gdyż to właśnie ona w głosowaniu decyduje o tym, kto zwycięża.

Lego Linefollower - podobnie jak w kategorii Linefollower roboty muszą przebyć trasę wyznaczoną przez czarna linie, umieszczoną na jasnej powierzchni, jednakże dodatkowym utrudnieniem jest należność zbudowania robota z zestawów LEGO NXT.

Szczegóły na stronie:
http://wkr.hb.pl/t-bot/

 

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00