Konkurs QUESTDAY dla przedsiębiorczości!

Szanowni Państwo,

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego- SCP oraz Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie Quest Day dla przedsiębiorczości!
Quest Day jest zabawą internetową, podczas której uczestnicy konkursu zmierzą się z pytaniami i zadaniami dotyczącymi wiedzy na temat przedsiębiorczości.

Na zwycięzcę konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Quest Day to wyjątkowy konkurs dla młodzieży, który jako pierwszy w Polsce wykorzystuje zjawisko tzw. gryfikacji (ang. gamefication) do celów zabawy edukacyjnej. Jak wygrać? Wejdź na stronę www.questday.pl, załóż konto i w dniach 3-7 października daj się porwać grze i zabawie! Na platformie Quest Day, przez pięć dni będą pojawiać się bloki pytań, na które w zależności od szybkości oraz poprawności odpowiedzi zdobędziesz określoną liczbę punktów. Gra jest zabawą interaktywną, więc spodziewaj się, że w ramach gry trzeba będzie np. wyjść z domu, aby znaleźć odpowiedź na niektóre z pytań.

Celem konkursu jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej, poprzez zwiększanie poziomu wiedzy o przedsiębiorczości. Konkurs „Quest Day dla przedsiębiorczości" organizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2011 oraz współfinansowany przez Ministerstwo Gospodarki.
Konkurs skierowany jest do mieszkańców sześciu województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Kontakt:
Maria Czerniecka
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
E-mail: m.czerniecka@pfp.com.pl

Quest Day!
Nie daj zaquestionować swojej wiedzy!
www.questday.pl

07.10.2011