Mamy zaszczyt poinformować, że Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. znalazła się w prestiżowym gronie laureatów Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych.

Jedne z najważniejszych wyróżnień dla regionalnych przedsiębiorców przyznano już po raz siedemnasty. Podczas tegorocznej gali, która odbyła się 12 października w Muzeum Narodowym we Wrocławiu, Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze otrzymały 24 firmy.
Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy - to regionalny certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawany przedsiębiorstwom i produktom przez Województwo Dolnośląskie. Certyfikatem wyróżniane i honorowane są podmioty gospodarcze, które stanowią wizytówkę jakości, nowoczesności i solidności pracy, wyróżniają się innowacyjnością usług i produktów, jak również wnoszą istotny wkład w rozwój regionu i tworzenie nowych miejsc pracy. Idea DCG zrodziła się w 1999 r. podczas Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego w Krzyżowej i wzoruje się na międzynarodowych nagrodach gospodarczych, takich jak: japońska nagroda Deminga, amerykańska Nagroda im. Malcolma Baldridge'a czy Europejska Nagroda Jakości. W trakcie wszystkich dotychczasowych edycji przyznano 437 certyfikatów 194 dolnośląskim firmom.
Misją DCG jest budowanie tożsamości regionalnej i wspieranie wzrostu gospodarczego województwa dolnośląskiego poprzez promowanie przedsiębiorczości i tworzenie korzystnych warunków jej rozwoju. Nagrody przyznaje kapituła, w której skład wchodzą samorządowcy, przedsiębiorcy, naukowcy. Przewodniczy jej Marszałek Województwa Dolnośląskiego, a Patronem jest Wojewoda Dolnośląski.

14.10.2010

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00