W imieniu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego informujemy o trwającym naborze aplikacji w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji dla Firm "Przedsiębiorstwo Przyszłości" (edycja 2014/2015).

Celem Programu jest identyfikowanie i promowanie firm, które wyróżniają się na rynku nowoczesnym stylem zarządzania, dynamicznym rozwojem, innowacyjnością oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i wiedzę. Na zgłoszenia firm w tegorocznej edycji Programu czekamy do 28 października 2014 roku. Warto dołączyć do elitarnego grona przedsiębiorstw wyróżnionych dotychczas naszym certyfikatem. Godło Przedsiębiorstwo Przyszłości zdobyły już m.in. takie spółki jak PKP S.A., PCO S.A. (dawny Bumar PCO S.A.), Maximus Broker, PKS Gdańsk-Oliwa, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach oraz Centrum Handlowe Ryś w Sanoku.

Szczegółowe informacje na temat naszego Programu dostępne są na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl.

Do udziału w Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości" zapraszamy firmy, które cechują się nowoczesnością, innowacyjnością i profesjonalnym podejściem do zarządzania, a w szczególności - zarządzania zasobami ludzkimi. Szansę na certyfikat i godło promocyjne "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mają firmy, które zasługują na miano solidnego pracodawcy, dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), nie boją się ryzyka, stawiają na wysoką jakość oraz myślą przyszłościowo. Ogłoszenie wyników II edycji Programu nastąpi w lutym 2015 roku podczas uroczystej Gali Finałowej "Przedsiębiorstwo Przyszłości", która - podobnie jak w roku ubiegłym - odbędzie się w dostojnych, zabytkowych murach Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, najstarszego polskiego uniwersytetu.

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00