Misja gospodarcza niemieckich firm z branży nanotechnologii do Polski.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu partnera z sieci działającego przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM zaprasza firmy z branży nanotechnologii i pokrewnych do udziału w spotkaniach biznesowych organizowanych w związku z wizytą w Polsce misji gospodarczej niemieckich przedsiębiorstw z landu Hesji w dniu 17 listopada 2014 r.

Misja gospodarcza niemieckich przedsiębiorstw z branży nanotechnologii organizowana jest przez Ministerstwo Gospodarki landu Hesji w ramach projektu Interreg IVb o nazwie „NANORA – Nano Regions". Misja gospodarcza obejmie trzy polskie miasta: Poznań, Warszawę i Katowice.
W ramach pobytu misji w Poznaniu w dniu 17 listopada zorganizowane zostaną spotkania biznesowe, do udziału w których serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa wdrażające lub wykorzystujące w swojej działalności nanotechnologie. Udział w spotkaniach będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów handlowych, a także wymiany doświadczeń z niemieckimi partnerami.
Profile firm niemieckich wchodzących w skład misji gospodarczej, wraz z informacją na temat rodzaju poszukiwanych partnerów biznesowych znajdują się w załączeniu. Jednocześnie informujemy, że lista uczestników misji może się powiększyć.

Gdzie:
Spotkanie odbędzie się w Fundacji UAM, Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym – Zespół Inkubatorów Wysokich Technologii; Budynek H, sala 1.54 , ul. Rubież 46 H, 61-612, Poznań
Kiedy:
17 listopada 2014r. g. 11.00-14.00. W programie oprócz spotkań z niemieckimi firmami przewidziano również prezentacje zaproszonych gości i lunch.
Koszt:
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Zgłoszenia:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się w załączeniu prosimy wysyłać na adres: tomasz.charkot@darr.pl Kontakt w sprawie spotkania: Tomasz Charkot 74 64 80 438

Termin zgłaszania uczestników mija 4 listopada.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz
Lista niemieckich firm – pobierz

Jeżeli nie mogą Państwo do nas dołączyć 17 listopada, to zapraszamy na spotkania z uczestnikami misji w Warszawie 18 listopada lub w Katowicach 19 listopada. W tym celu zapraszamy do kontaktu z instytucjami, które odpowiadają za przyjęcie misji w tych miastach:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Enterprise Europe Network
Pańska 81/83; 00-834 Warszawa
tel.: + 48 22 432 71 02
Sławomir Biedermann – slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Powstańców 17, 40-039 Katowice
tel.: (32) 72 85 800, faks: (32) 72 85 803
email: garr@garr.pl

een20110217 Enterprise Europe Network –
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój
Tel/Faks: 074 64 80 400,