Zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Kazachstanu, 1-8 marca 2015 roku.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że Izba Handlowa SILESIA SCC rozpoczyna nabór na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców do Kazachstanu, która odbędzie się w dniach: 1-8 marca 2015 roku.

W trakcie misji do Kazachstanu odbędą się spotkania biznesowe B2B z firmami kazachskimi w Almaty, Karagandzie i w Astanie. Dla każdej polskiej firmy, uczestnika misji do Kazachstanu, organizatorzy zapraszają odpowiednich partnerów na podstawie wskazań z materiałów zgłoszeniowych.

Istnieje możliwość uzyskania – w ramach pomocy de minimis - refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w misji. Tym samym realna kwota do uzyskania tytułem refundacji oscyluje w okolicach 35 - 45% kosztów udziału w misji.
Zgłoszonym uczestnikom misji organizatorzy pilotują procedurę pozyskiwania refundacji od etapu wypełniania wniosku do chwili rozliczenia projektu. Termin zamknięcia naboru na misję do Kazachstanu: 23 stycznia 2015.

Kazachstan:
• Członek Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej i główna , bezpieczna, brama do rynku Federacji Rosyjskiej i Azji Centralnej.
• Wzrost PKB na poziomie 5-7% rocznie, wielkość inwestycji zagranicznych za 2013 r. – 129 mld USD.
• Wzmożony popyt wewnętrzny; łatwy dostęp do rynku rosyjskiego.
• Najwyższy – obok rosyjskiego - dochód PKB per capita spośród krajów WNP.
• Spotkania odbędą się w trzech najważniejszych miastach: Ałmaty, Karagandzie i w Astanie.
• Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane działalnością w Azji Centralnej i Euroazjatyckiej Wspólnocie Gospodarczej.

Zapraszamy również do udziału w Programie Partnerskim SCC, który umożliwia wspólne działania na wybranych rynkach zagranicznych oraz znaczne obniżenie kosztów w spotkaniach B2B. Szczegóły współpracy w ramach PP Izba Handlowa SILESIA SCC przesyła wszystkim zainteresowanym drogą elektroniczną po skontaktowaniu się pod adresem biuro@scc.org.pl

Informacje szczegółowe wraz formularzem zgłoszeniowym znajdziecie Państwo wchodząc na:

KAZACHSTAN

Więcej informacji udziela:
Silesia Chamber of Commerce Ltd.
Budynek Telewizji Wrocław
53-015 WROCŁAW