W dniach 5-6 listopada br. w Dolnośląskim Parku Technologicznym odbywa się spotkanie Partnerów realizujących projekt SHARING SKILLS (Increasing the labour market relevance of VET provision and reducing skills mismatches and shortages in the new booming "Sharing Economy" sector"), dotyczącym zwiększenia znaczenia dla rynku pracy potrzeb kształcenia i szkolenia zawodowego oraz zmniejszenie niedopasowania umiejętności i niedoborów w nowym dynamicznie rozwijającym się sektorze „ekonomii dzielenia się". Jest to projekt współfinansowany w ramach AKCJI 2 – WSPÓŁPRACA NA RZECZ INNOWACJI I WYMIANY DOBRYCH PRAKTYK w zakresie partnerstwa strategicznego w dziedzinie kształcenia, szkolenia i młodzieży programu ERASMUS+.

Jest to spotkanie inaugurujące projekt, w którym uczestniczą przedstawiciele instytucji z Grecji, Niemiec, Portugalii i Włoch. Koordynatorem projektu jest Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Więcej informacji o projekcie

ersmus