Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przesłać Państwu zaproszenie na XI POLSKO-SAKSOŃSKIE FORUM GOSPODARCZE, które odbędzie się w środę 2 grudnia 2015r. w Steingenberger Hotel de Saxe w Dreźnie. Tegoroczne spotkanie w Saksonii dedykowane jest branży IT, a tematem przewodnim Forum jest „IT – klucz rozwoju". Forum służy nawiązaniu kontaktów kooperacyjnych pomiędzy dolnośląskimi i saksońskimi przedsiębiorcami, wymianie informacji o planowanych projektach informatycznych, oraz poszerzaniu wiedzy na temat aktualnych dążeń potencjalnych partnerów. Idealną okazją do nawiązania i intensyfikacji kontaktów biznesowych będzie planowany podczas Forum Bussines-Speed-Dating i spotkanie Get-together.

Jednocześnie zachęcamy przedsiębiorców branży IT do udziału w organizowanej przez Wydział Gospodarki w dniu 3 grudnia 2015 roku misji gospodarczej do Saksonii dla branży IT. Celem misji jest poznanie najlepszych praktyk w zakresie stosowanych w Saksonii technologii i usług w zakresie cyfryzacji.

Zachęcamy do zapoznania się z programem obu przedsięwzięć.

Zgłoszenie chęci udziału w Forum lub w misji i Forum następuje poprzez wysłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 13 listopada 2015 roku na adres justyna.mlynarz@umwd.pl oraz dodatkowo wypełnienie online wymaganych informacji o firmie/instytucji na stronie: http://goo.gl/forms/5IDTMPM6zg

 

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00