Zapraszamy do udziału w targach motoryzacyjnych TAIPEI AMPA 2016 w Tajpej (Tajwan) w dniach 6-9 kwietnia 2016r.

TAIPEI

Szanowni Państwo!

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Taiwan Trade Center Warsaw* do udziału w misji na targi motoryzacyjne TAIPEI AMPA 2016 w dniach 6-9 kwietnia br.

Zajmując wiodącą pozycję na światowym motoryzacyjnym rynku wtórnym, tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i innowacyjne produkty, a także oferując niestandardowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z całego świata. TAIPEI AMPA zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej.

Targi składają się z 4 komplementarnych części: Międzynarodowych Targów Części Samochodowych i Akcesoriów Samochodowych (TAIPEI AMPA 2016), Międzynarodowych Targów Elektroniki Samochodowej (AUTOTRONICS TAIPEI 2016), Międzynarodowych Targów Motocyklowych (MOTORCYCLE TAIWAN 2016) oraz Międzynarodowych Targów Pojazdów Elektrycznych (EV TAIWAN), które odbędą się w Tajpej, w dniach 6-9 kwietnia 2016 r.

Tegoroczna impreza odbędzie się w Taipei Word Trade Centre NANGANG Exhibition Hall. Targi Taipei AMPA 2016 to przede wszystkim:
• Profesjonalne targi B2B
• Najlepsza platforma zakupów części samochodowych na aftermarket
• Ponad 1400 firm motoryzacyjnych z 22 państw na ponad 3,800 stoiskach
• Ponad 43,000 odwiedzających z ponad 130 państw (liczba stale wzrasta)
• Seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów dających lepszy wgląd w przyszłość motoryzacji
• Ponad 1,100 spotkań handlowych B2B

Każdy z uczestników misji będzie miał możliwość m.in.:
• bezpośrednich spotkań z tajwańskimi przedsiębiorcami, zaaranżowanymi wcześniej w oparciu o wskazania uczestników misji,
• uczestnictwa w licznych imprezach towarzyszących (seminaria),
• istnieje także możliwość umówienia indywidualnych spotkań i wizyt w miejscowych firmach (w przypadku wyrażenia zainteresowania przez firmy biorące udział w misji organizator skontaktuje się z tajwańskimi przedsiębiorcami w celu zaaranżowania takich wizyt).

Azja to wielkie rynki o wielu możliwościach dla polskich przedsiębiorców z branży części samochodowych, dlatego też gorąco zachęcamy do udziału w misji handlowej.

Targi skierowane są do przedstawicieli firm z branży samochodowej. Wśród głównych grup wystawianych produktów znajdują się m.in.:
- samochodowe części zamienne, części nadwozia i podwozia, karoserie samochodowe, części silników oraz osprzęt, części do pojazdów elektrycznych, układy hamulcowe, układy chłodzenia, układy sterowania, układy zawieszenia, układy wydechowe, oświetlenie, koła, opony, części gumowe oraz z tworzyw sztucznych, części elektryczne, elektronika i akcesoria samochodowe, oprzyrządowanie, narzędzia i wyposażenie warsztatu, klimatyzacja, zabezpieczenia, kosmetyka samochodowa i tuning oraz wiele innych.

Każdy przedsiębiorca, który weźmie udział w misji, otrzyma bezpłatnie wejściówki na wszystkie cztery imprezy targowe.

Koszty jakie muszą ponieść uczestnicy to przelot, zakwaterowanie.

UWAGA! Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie/refundację kosztów w związku z uczestnictwem w misji. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy osoby zainteresowane do bezpośredniego kontaktu (dane kontaktowe poniżej).

Dokładne informacje odnośnie targów znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.taipeiampa.com.tw

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnegoormularza rejestracyjnego oraz przesłanie go na adres wojciech_chatys@parp.gov.pl

Kontakt:
Wojciech Chatys
Departament Promocji Gospodarczej
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Email: wojciech_chatys@parp.gov.pl

oraz:
Aleksandra Kucharska
Dolnośląska Agencja Rozowoju Regionalnego S.A.
Tel.: +48 74 64 80 423
Email: aleksandra.kucharska@darr.pl

* Taiwan Trade Center Warsaw – jest oddziałem TAITRY (Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego) - niedochodowej organizacji współfinansowanej przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, która promuje wymianę handlową między Tajwanem i krajami na całym świecie. TAITRA jest także organizatorem lub współorganizatorem większości imprez targowych odbywających się na Tajwanie, w tym targów motoryzacyjnych AMPA. Taiwan Trade Center Warsaw (http://warsaw.taiwantrade.com.tw ) jest polskim oddziałem TAITRA.