Ośrodek Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje wyjazd na CeBit do Hanoweru w dniach 13-15 marca 2016.

To międzynarodowa i największa impreza wystawiennicza, której towarzyszą rozmowy kooperacyjne sektora ICT/IT w Hanowerze. Czekają na Państwa cenne kontakty biznesowe, możliwość zdobycia nowych klientów i kontrahentów oraz aktualne informacje o najnowszych trendach i premierach technologicznych.

Ośrodek Enterprise Europe Network oferuje organizacje wyjazdu, tj:
- 13.03.2016r. przejazd uczestników z Wrocławia (Bielany Wrocławskie) do Hanoweru*, w godzinach wieczornych zakwaterowanie w pokojach,
- 14.03.2016r. śniadanie, przejazd w godzinach porannych na teren targów, rozmowy handlowe, zwiedzanie targów
- 15.03.2016r. śniadanie, przejazd na teren targów, rozmowy handlowe, w godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

Szacowane koszty dla uczestników:
- nocleg 75 euro od osoby w pokojach jednoosobowych ze śniadaniem
- bilet wstępu 110 euro+vat w cenie biletu zawarte jest wejście zarówno na rozmowy kooperacyjne oraz na cały teren targów dla dwóch osób
- transport – w zależności od ilości uczestników (przy co najmniej 6 firmach ok. 650zł na firmę, przy większej ilości firm koszty mogą ulec zmniejszeniu.

Swoją ofertę kierujemy do firm z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. Celem wyjazdu jest nawiązanie kontaktów biznesowych z interesującymi firmami i zapoznanie się z nowinkami w branży ICT. Poniżej znajdziecie Państwo link do samej imprezy oraz kontakt mailowy i telefoniczny osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdu.

*w przypadku zgłoszenia się odpowiedniej liczby uczestników/koszt transportu pokrywa uczestnik

Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji: