W dniu 25 lutego 2011 w budynku Dolnośląskiego Parku Technologicznego odbędzie się już trzecia edycja Zawodów Robotów T-BOT 2012.

Pomysłodawcą imprezy jest Wałbrzyskie Koło Robotyki mieszczące się w Zespole Szkół nr 8, czyli grupa młodych ludzi pasjonująca się robotyką, która posiada doświadczenie w uczestnictwie w przedsięwzięciach takich jak: Robotic Arena, Bałtycki Festiwal Nauki. (www.roboticarena.pl, www.nksa.pg.gda.pl/zawody)

Serdecznie zapraszamy na III edycję Zawodów Robotów T-BOT 2012, która odbędzie się w dniu 25 lutego 2012r., w budynku Dolnośląskiego Parku Technologicznego T-Park przy ul. Szczawieńskiej 2 w Szczawnie-Zdroju.