Dolnośląscy Pracodawcy – regionalny związek Konfederacji Lewiatan oraz Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wspólnie organizują Tydzień Przedsiębiorczości (w dniach 18-21 listopada 2014).

Głównym elementem wydarzenia będzie cykl wizyt studyjnych w wybranych przedsiębiorstwach, przeważnie członków zrzeszonych w związku Dolnośląscy Pracodawcy - dla młodzieży (studenci, uczniowie techników) oraz pracodawców. W ramach naszych działań planujemy wizyty studyjne m.n. w Toyocie, Cersanicie, Uzdrowisku Szczawno-Zdrój, WSSE Invest-Park, Sir-Bud, ROLL w dniach 18-10 listopada, w godz. 10.00-14.00.

Tydzień Przedsiębiorczości podsumujemy podczas Gali Przedsiębiorczości w auli wałbrzyskiego PWSZ, podczas której planujemy n.in. debatę podsumowującą cały tydzień (fundusze unijne, stowarzyszanie się, dobre praktyki w przedsiębiorstwach, pieniądze na start-up'y),a także wręczenie statuetki dla Lidera Przedsiębiorczości (program w załączeniu)

PROGRAM GALI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI