Chciałbyś wprowadzić własne rozwiązania innowacyjne, technologie, wyniki prac badawczo-rozwojowych na rynek Europejski? Potrzebujesz pomocy w poszukiwaniu określonej technologii lub rozwiązania? Chcesz wziąć udział w projektach badawczo-rozwojowych? Dysponujemy największą bazą danych ofert technologicznych, dzięki której możemy połączyć najnowsze osiągnięcia nauki z zastosowaniami komercyjnymi. Bazę uzupełniamy o nowe profile na bieżąco!


Pomożemy sformułować Ci ofertę technologiczną, którą będziemy promować we wszystkich krajach należących do sieci Enterprise Europe Network, wśród przedsiębiorców i jednostek naukowych poszukujących bądź oferujących nowe rozwiązania technologiczne.


Doradzamy również w kwestiach własności intelektualnej i pozyskiwania patentów. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi tej tematyce instytucjami i organizacjami, które pomogą Ci w wykorzystaniu praw własności intelektualnej do ochrony i czerpania zysków z własnych pomysłów i wprowadzonych innowacji.


Ponadto przeprowadzamy audyty technologiczne w firmach, które zidentyfikują mocne i słabe strony Twojego przedsiębiorstwa. Audyt przeprowadzany jest w oparciu o ocenę zasobów kadrowych, infrastruktury i podstawowego know-how Twojej firmy. To również metoda oceny przedsiębiorstwa pod kątem potencjału technologicznego, stosowanych procedur oraz ewentualnych potrzeb. Nasz konsultant wskaże obszary w działalności Twojej firmy, które wymagają wsparcia oraz te, które mogą stanowić podstawę do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa oraz zarekomenduje zalecenia do dalszych działań.


Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze informacje!

logo tpark

Business ideas are born in the mind. Business success matures in the Technology Park

read more

Main events

stp

Global Entrepreneurship Week

ABOUT AGENCY

DARR S.A. manages and owns Lower Silesian Technology Park T-Park

logo tpark

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2