Największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie!

miśp

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EKMiSP) z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, praktyków biznesu, samorządowców, ludzi nauki – jednym słowem tych wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju. O zasięgu, prestiżu i uniwersalnym wymiarze Kongresu najdobitniej mówią liczby: swoją wiedzę i kontakty biznesowe do tej pory budowało z nami blisko 25 tysięcy osób. Tylko w ubiegłym roku w ponad 80 panelach i wydarzeniach towarzyszących wzięło udział 5500 uczestników z 35 państw, którzy z uwagą śledzili również ofertę 120 wystawców podczas Targów Biznes Expo.

W tym roku Organizatorzy idą o krok dalej. „Uwolnić biznes!" to wielopłaszczyznowy postulat przedsiębiorców, który wyraża gotowość zmiany prawa, postaw przedsiębiorczości, otwarcia się na nowe technologie czy ekspansję zagraniczną. VII edycja Kongresu będzie areną wymiany myśli, zdobywania praktycznej wiedzy oraz pozyskiwania kontaktów i narzędzi niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Liczne sesje i warsztaty poprowadzą eksperci i praktycy. Kongres będzie również okazją do nawiązania współpracy handlowej z przedsiębiorcami z krajów UE oraz min.: Chin, USA, Iranu, Białorusi.

Wydarzenia towarzyszące Kongresowi:

Spotkania B2B
Od pierwszej edycji Kongresu był on platformą wymiany wiedzy, doświadczeń ale także miejscem zdobywania nowych kontaktów biznesowych, stąd też wspólnie z Enterprise Europe Network, działającym przy Funduszu Górnośląskim, organizowane są spotkania B2B dla przedsiębiorców. Nawiązanie bezpośredniej relacji z przedstawicielami innych firm jest jedną z największych wartości Kongresu. W tym roku spodziewane są liczne delegacje z Chin, Niemiec, Belgii, Białorusi, Iranu oraz wielu innych. Zapraszamy do logowania się na stronie https://b2bharmo.com/Kongres2017/ i rozpoczęcia poszukiwań partnerów biznesowych.

Targi Biznes Expo
Targi są największym wydarzeniem marketingowym w zakresie usług i produktów dla biznesu, skierowanym do przedsiębiorstw w celu zapewnienia ich rozwoju, zwiększenia konkurencyjności oraz optymalizacji kosztów działalności.
BRANŻE WYSTAWIENNICZE: Administracja publiczna/Organizacje pozarządowe dla biznesu; Bankowość/Finanse/Ubezpieczenia; Księgowość; Obsługa prawna; Zarządzanie nieruchomościami; Innowacje dla biznesu i transfer technologii; Doradztwo/Konsulting; IT/Oprogramowanie/Urządzenia komputerowe/Telekomunikacja; Wsparcie sprzedaży i obsługi ; Logistyka/Transport/Spedycja; Samochód firmowy – programy flotowe, leasing, ubezpieczenie; Marketing/Reklama; Wyposażenie i urządzenie biura/Architektura wnętrz; Turystyka dla biznesu/Wyjazdy integracyjne/Rozrywka; Szkolenia; Obsługa medyczna; Sport i SPA; HoReCa; Media biznesowe; Agencje pracy i outsourcing pracowniczy; Pozostałe usługi dla biznesu

Witryna internetowa EKMiSP
http://ekmsp.eu

Aktualności śledzić można także na fanpage'u Kongresu: www.facebook.com/KongresMSP

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Rejestracji będzie można dokonać poprzez stronę www.ekmsp.eu począwszy od dnia 1 września 2017 r.

Organizatorem wydarzenia jest
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
www.rig.katowice.pl

kongres

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00